Oyunlar

PUBG Mobile hesap çalma nasıl yapılır?

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her oyunda olduğu gibi PUBG Mobile’da da hesap çalma işlemi vardır. Hesap çalma işlemleri öyle kolay bir şey değildir çünkü çalınacak olan hesabın giriş bilgilerinin alınması gerekiyor. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile hesap çalma nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Başlıklar

PUBG Mobile hesap çalma

Birilerinin hesaplarını çalmak kötüdür, sadece PUBG Mobile için değil diğer tüm oyunlar içinde geçerlidir. Birisinin emek verip geliştirdiği hesabı çalarak oynamak hiç iyi olmayacaktır ve karşı tarafıda oldukça üzecektir. Hesap çalma işlerimleri sahte bir kullanıcı adı ve şifre ekranı kurularak yapılıyor. Hesaplarınızın kullanıcı adı ve şifresini yaptıktan sonra bilgileriniz karşı tarafa gidiyor ve çalınıyor. Eğer birisinin hesabını çalmak istiyorsanız PUBG Mobile hesap çalma işlemi için böyle bir sistem kurmanız gerekiyor.

pubg mobile hesap çalma 2

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu