Oyunlar

PUBG Mobile Bedava M416 Skin (2022)

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bütün ücretsiz-ücretli oyunlarda olduğu gibi oyun içinde silah, karakter vb. şeyler için kaplamalar vardır ve bu kaplamaların bazıları ücretli bazıları ise ücretsiz olabiliyor. Öyle ki bazı oyunlarda skinlerin fiyatıyla araba alınır, her neyse bu yazımızda sizlere PUBG Mobile bedava M416 skin kodu vereceğiz ve bu sayede ücretsiz olarak o skini alabileceksiniz.

Başlıklar

PUBG Mobile Bedava M416 Skin

Aşağıda sizlere adım adım skini nasıl alacağınızı anlattık eğer alamadıysanız üzülmeyin ve ikinci adıma geçin oradan kesin olarak alabilirsiniz. İkinci adımda dediğimiz şeyleri kesin olarak yapmış olmanız lazım sistemden kontrol edilip ona göre gönderiliyor. Gelin şimdi ilk adıma bakalım:

  • Buraya tıklayarak PUBG Reedem Kod sitesine gidin
  • Açılan sayfada gerekli yerleri doldurun ve Kodu Kullan kısmına “RAAZBZJGS” kodunu kopyalayıp yapıştırın veya yazın
  • Oyuna giriş yaptığınızda mesaj kısmında hediyeniz gözükecektir eğer bu işlem ile yapamadıysanız ikinci adıma geçebilirsiniz.

İkinci adımda yapmanız gerekenleri de tek tek anlattık:

  • Buraya tıklayın ve siteye gidin
  • Sitede karşınıza çıkan “Yıldız” butonuna basın ve takip edin
  • Ardından 24 saat içinde e-posta hesabınıza M416 kaplama gelecektir
  • Bunları yaptıktan sonra yorum “Yaptım” yazarak süreci hızlandırabilirsiniz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

14 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu