PUBG Mobile Arkadaşa UC Gönderme

2 dk okuma süresi
 PUBG Mobile Arkadaşa UC Gönderme

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyunun para biriminden olan UC, oyuncular için önemli bir para birimi sayılıyor. UC ile kutu açabilir, kostüm vs. alabilirsiniz. Bazen bir şey almak için yetersiz UC’niz olabiliyor ve küçük miktarda UC lazım olduğu için de tekrar para verip UC almak istemeyebilirsiniz. Oyuna gelen güncellemeden sonra artık arkadaşlarınıza da UC gönderebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile arkadaşa UC gönderme nasıl olur ondan bahsedeceğiz, aşağıda ki adımları uygularsanız gönderebilirsiniz. PUBG Mobile UC hilesi 2020 yazımıza da göz atabilirsiniz.

 • Buraya tıklayın ve siteye gidin
 • Sitede karşınıza çıkan “Yıldız” butonuna basın ve takip edin
 • Ardından 24 saat içinde e-posta hesabınıza UC kodu gelecektir
 • Bunları yaptıktan sonra yorum “Yaptım” yazarak süreci hızlandırabilirsiniz.

PUBG Mobile Arkadaşa UC Gönderme

Aşağıda ki adımları uygulayarak siz de arkadaşınıza UC gönderebilirsiniz eğer arkadaşınız size gönderecekse onun bu adımları yapması gerekiyor. PUBG son görülme kapatma nasıl olur bilmiyorsanız yazımıza bakıp öğrenebilirsiniz.

 • Öncelikle ana ekranda Royal Pass düğmesine ardından da Yükseltme Geçişi yazan yere tıklayın
 • Karşınıza çıkan ekranda İstek Gönder seçeneğine tıklayın
 • Ana ekranın sağ altında bulunan Posta kutusuna tıklayın
 • İstek bölümünü kontrol edin
 • UC göndermek istediğiniz arkadaşınızın adına Görüntüle yapın
 • Ardından karşınıza birkaç şey çıkacak ve Ver seçeneğine tıklayın
 • Bundan sonra istediğiniz UC’yi arkadaşınıza gönderebilirsiniz

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

x