Oyunlar

PUBG Mobile 4 parmak ayarı kodu nedir?

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere PUBG Mobile’da 4 parmak, 6 parmak gibi oynanış şekilleri vardır. Herkesin oynayış biçimi farklıdır, bazıları daha iyi oynamak için bu oynanış şekillerini kullanır. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile 4 parmak ayarı kodu nedir onu söyleceğiz ve sizde o şekilde oynayabileceksiniz.

Başlıklar

PUBG Mobile 4 parmak ayarı kodu

Bu ayarlarda oynamak kolay değildir fakat alıştıktan sonra diğerlerine göre çok daha hızlı ve iyi oynarsınız. PUBG Mobile 4 parmak ayarı kodu için sizlere kodları vereceğiz, kodları kullanarak ayarları yapabilir ve oynayabilirsiniz. Ayarları kendinize göre yapmanız daha iyi olacaktır fakat ilk başta bu kodlarla ısınabilirsiniz daha sonrasında kendinize göre ayarlayıp oynarsınız.

pubg mobile 4 parmak ayarı kodu nedir 2

PUBG 4 Parmak Kodu

PUBG Mobile 4 parmak ayarı kodu ile sizde hiç ayarlama yapmadan direk hazır olan düzeni kullanabilirsiniz. PUBG oyuncuları arasında en çok kullanılan 3 adet PUBG 4 parmak kodu şunlar:

Kod 1= 6960-4897-8808-0654-297

Kod 2= 6960-4897-8808-0654-298

Kod 3= 6960-4897-8808-0564-299

pubg 4 parmak kodu

Yukarıdaki PUBG 4 parmak kodu nasıl kullanılır bilmiyorsanız adımları tek tek takip ederek kullanabilirsiniz.

  • Ayarlar kısmından Butonları Özelleştir ve Özelleştir kısmına basın.
  • Karşınıza çıkan ekranda yukarıda bulunan Plan bölümüne tıklayın.
  • Gelen ekranda Arama Yöntemi yazan yere tıklayın.
  • Yukarıda vermiş olduğumuz 19 haneli üç koddan birini alıp kullanabilirsiniz.

Bu kodlar sizin oyun düzeninizi otomatik olarak düzenler ve uğraşmak zorunda kalmazsınız.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu