PUBG Mobile 29 Ekim Kodu

2 dk okuma süresi
 PUBG Mobile 29 Ekim Kodu

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yaklaşıyor ve PUBG Mobile her 29 Ekim’de oyunculara özel etkinlikler düzenler, özel hediyeler dağıtır. Bu hediyelere erişmek için kod dağıtılıyor ve kodları kullanarak herkes hediyeleri alabiliyor. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile 29 Ekim Kodu nedir onları göstereceğiz.

PUBG Mobile 29 Ekim Kodu nedir?

Her 29 Ekim’de dağıtılan bu kodlarla sizlerde ücretsiz dağıtılan özel eşyaları alabilirsiniz. Kodlar dışında bir de etkinlik bulunuyor, bu etkinlikte 15 Kasım tarihine kadar sürecek. Bu etkinlikte de oyunculara kalıcı hediyeler verilecek. Etkinlik detayını PUBG Mobile resmi Twitter hesabından duyurdu, PUBG Mobile 29 Ekim Kodu kullanmak isterseniz de aşağıya bıraktık kodları kullanarak hediyeleri alabilirsiniz.

PUBG Mobile 29 Ekim Kodu

  • 29101923
  • 29102021
  • TÜRKİYE
  • Cumhuriyet98
  • kapadokya
  • EFESANTIKKENT
  • 29EKİM
  • AYASOFYA
  • SULTANAHMET

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x