Oyunlar

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. PUBG Mobile oynarken kontrol ayarlarınız iyi olması çok önemli çünkü bu sayede karşınızdaki düşmanları daha rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Bu ayarlar için internette hazırları bulunuyor, hazır ayarlarla birlikte sekmenizi de en aza indirebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile 1.6 sekmeme config göstereceğiz.

Başlıklar

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config nasıl kullanılır?

Bu configler hile gibidir fakat hile yerine geçmezler. Configleri kullanarak sizde silah sekmelerini kapatabilirsiniz. Aşağıda sizler için PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config paylaştık, dosyayı indirerek kullanabilirsiniz.

pubg mobile 1-6 sekmeme config 2

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config şu anlık yoktur, Config tekrardan geldiğinde link güncellenecektir.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu