Oyunlar

PUBG Klandan Çıkma 2021

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyunda klanlar bulunuyor ve bu klanlara giriş yapabiliyorsunuz. Klanlar sayesinde oynadığınız oyunlar sonrası klan puanlarıyla ödüller alabilirsiniz bu ödüllerden biri de Oda Kartıdır, PUBG Mobile oda kartı alma nasıl olur bilmiyorsanız yazımıza bakabilirsiniz. Bazen yanlış klana girmiş veya daha iyi bir klandan istek gelmiştir onlara gitmek istiyor olabilirsiniz ve çıkmanız gerekiyor. Çoğu kişi klandan nasıl çıkılacağını bilmiyor bu yazımızda sizlere PUBG Klandan çıkma nasıl olur onu göstereceğiz.

Başlıklar

PUBG Klandan Çıkma

Çoğu kişi klandan nasıl çıkılacağını bilmiyor fakat klandan çıkması oldukça kolay. Aşağıda sizler için adım adım nasıl klandan çıkacağınızı anlattık, adımları uygulayarak siz de klandan çıkabilirsiniz.

  • Lobiye gelin
  • Klan kısmına girin
  • Sağ taraftan Bilgi yazan yere tıklayın
  • Aşağıda bulunan Klandan Çık butonuna basın ve Tamam deyin
  • Artık klandan çıktınız

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu