PUBG Görünmez Harf nasıl yapılır?

2 dk okuma süresi
 PUBG Görünmez Harf nasıl yapılır?

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyun içinde birçok kullanıcı adı bulunuyor, çoğu oyuncu PUBG şekilli nick yaparak kullanıyor çünkü daha havalı gösteriyor. Kullanıcı adı yaparken bir şey daha ekleyebilirsiniz o da görünmez harf, bu yazımızda sizlere PUBG görünmez harf nasıl yapılır onu göstereceğiz.

PUBG Görünmez Harf

Oyun içerisinde kullanıcı adında görünmez harf kullanmak isteyen oyuncular ve bu görünmez harf oldukça güzel duruyor. PUBG görünmez harf yapmak oldukça kolay bir şey fakat çoğu kişi bilmiyor. Bunu sizde yapmak istiyorsanız aşağıda size nasıl yapacağınızı adım adım nasıl anlattık, adımlarını eksiksiz tamamlayarak yapabilirsiniz.

pubg görünmez harf nasıl yapılır 2

  • Oyunda Ana Ekrana gelin ve Profile tıklayın
  • Profil sayfasında isminizin yanında bulunan Düzenleme (kalem) işaretine tıklayın
  • İstediğiniz kullanıcı adını yazın ve boşluk bırakmak istediğiniz yere  ‘ Ħ ‘ veya ‘ Ī ‘ işaretini kopyalayıp yapıştırın
  • Onayladıktan sonra işareti koyduğunuz yerde boşluk oluşmuş olacak
  • Unutmayın isminizi değiştirmek için öncelikle İsim Değiştirme Kartınız olması gerekiyor

Yukarıdaki adımları eksiksiz yaparsanız sizde PUBG görünmez harf sorusuna cevap bulabilirsiniz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x