Oyunlar

PUBG Eski Sürüm Nasıl İndirilir?

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bütün oyunlara sık sık güncelleme gelir ve bir süre sonra eski sürümünden çok farklı bir şeye dönüşür. Bazı oyunlar o kadar çok güncelleme alır ki oyunun yeni halinden dolayı oyuncularını kaybeder ve o oyuncularda oyunun eski halini geri ister. PUBG‘de aldığı yeni güncellemelerden sonra eski halinden oldukça farklı hale geldi ve oyuncular PUBG eski sürüm diye Google’da aratmaya başladı.

Başlıklar

PUBG Eski Sürüm Nasıl İndirilir?

Bazı sitelerde oyunların, uygulamaların ilk versiyonlarını bulabilirsiniz. Bu sitelerde ilk çıktığı zamandan beri aldığı bütün güncellemeleri görebilirsiniz ve istediğiniz versiyonu indirebilirsiniz. İndirme işlemi için Android bir telefon gerekiyor çünkü APK uzantılı dosya indireceksiniz o yüzden iPhone telefonlarda bu olay geçerli değildir.

pubg eski sürüm nasıl indirilir

Birçok sitede, uygulamalarda oyunların ve uygulamaların eski versiyonları paylaşılıyor fakat bunların kaç tanesi doğru düzgün çalışıyor? Her ne kadar eski versiyonları paylaşılsa ve indirilsede çoğusu çalışmamakta çünkü yapım şirketleri belirli bir versiyondan sonra zorunlu güncelleme getiriyor. Örneğin PUBG eski sürüm 0.14 versiyonunu indirdiniz fakat şu an oyun 0.20 versiyonunda, PUBG en eski sürüm olarak 0.18 versiyonunu kabul edersen o versiyon aşağısındaki herkes zorunlu olarak güncelleme yapmak zorunda yoksa oynayamazlar.

PUBG Eski Sürüme Nasıl Dönülür?

PUBG gün geçtikçe yeni güncelleme alıyor ve oyuna değişik eşyalar, kıyafetler, silahlar vb. şeyler ekleniyor. Çoğu eski oyuncu bundan şikayetçi olduğu için PUBG eski sürüm arasada maalesef ki eski sürüm oynamak imkansız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu