PUBG E-Posta Kaldırma Nasıl Yapılır? 2021

2 dk okuma süresi
 PUBG E-Posta Kaldırma Nasıl Yapılır? 2021

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. PUBG Mobile’a giriş yaparken birçok şekilde oyuna giriş yapabilirsiniz, Facebook, Twitter vs. birçok sosyal medya ile giriş yapabiliyorsunuz. Bunlar dışında bir de e-posta ile giriş yapabiliyorsunuz fakat çoğu kişi bununla giriş yapmak istemiyor, giriş yapanlarda e-postayı kaldırmak istiyor. Biz bu yazımızda sizlere PUBG e-posta kaldırma nasıl yapılır onu göstereceğiz?

PUBG E-Posta Kaldırma Nasıl Yapılır?

PUBG hesabınızdan istediğiniz e-postayı kaldırmak için aşağıdaki adımları tek tek yapmanız gerekiyor, dikkatli okuyun ve iyi uygulayın daha sonrasında e-posta kalkmış olacaktır.

  • Oyuna hangi e-posta ile bağlandığınızı unutmayın ve oyundan çıkın
  • Gmail’e tıklayın
  • Gmail açıldıktan sonra sağ üstten profilinize tıklayın, bunun sizin PUBG e-postanız olduğuna dikkat edin çünkü onun üzerinde işlem yapacağız
  • Google Hesabınızı Yönetin butonuna basın
  • Açılan ekrandan Veri ve Kişiselleştirme kısmına gelin
  • Aşağıya doğru inin karşınıza Verilerinizi indirin, silin veya verileriniz için bir plan oluşturun kısmı gelecektir
  • Oraya geldiğinizde Bir hizmeti veya hesabınızı silin seçeneğine tıklıyoruz
  • Açılan pencerede Gmail hesabınız ile giriş yapın ardından en aşağı inip iki adet yere tik atıp Hesabı Sil deyin
  • Artık Gmail hesabınız PUBG’den kalkmış olacak

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x