PUBG Birlikte 3 Yıl Ünvanı Nasıl Alınır? 2021

2 dk okuma süresi
 PUBG Birlikte 3 Yıl Ünvanı Nasıl Alınır? 2021

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. PUBG Mobile üçüncü yılına özel yeni etkinlikle oyuncuların karşısına geliyor ve bu etkinlikte oyunculara Birlikte 3 Yıl ünvanı veriyor. Verdikleri ünvanı profilinizde kullanabiliyorsunuz fakat çoğu oyuncular nasıl alınacağını bilmiyor. Bu yazımızda sizlere PUBG birlikte 3 yıl ünvanı nasıl alınır onu göstereceğiz.

PUBG Birlikte 3 Yıl Ünvanı Nasıl Alınır?

Oyuna gelen yeni etkinlikle birlikte her oyuncuya ücretsiz olarak ünvan dağıtılıyor ve alıp kullanabiliyorsunuz. Aşağıda sizlere adım adım nasıl alıp kullanacağınızı gösterdik.

  • Lobiye gelin
  • Sağ tarafta Etkinlik yazan yere giriyoruz
  • Sağ üst taraftan Önerilenler yazısına tıklıyoruz
  • Karşımıza çıkan ekranda en altta bulunan 3. Yıl Dönemi Özeti kısmına tıklayıp İncele diyoruz
  • Çıkan ekranda önünüze çıkan şeylere Tamam deyip sağ tarafta bulunan Tava işaretine tıklayıp geçin
  • En sonda karşınıza Rapor Oluştur seçeneği çıkacak ona tıklıyoruz ve size Birlikte 3 Yıl ünvanı veriyor
  • Ardın Lobiye gelip üst tarafta bulunan Kask işaretine tıklayıp profilinize gidin
  • Sol üstte isminizin yanında bulunan 3 çizgiye tıklayın ve Düzenle deyin
  • Ardından Ünvan kısmı açılacaktır ve oradan Birlikte 3 Yıl ünvanını kullanabilirsiniz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x