Oyunlar

PUBG Ban kaldırma nasıl yapılır?

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. PUBG Mobile hesabınız haklı veya haksız yere ban yemiş olabilir, ban yeme nedenleri genellikle hile kullanımından kaynaklanıyor fakat bazen oyuncular haksız yerede ban yiyebiliyor. Bu yazımızda sizlere PUBG Ban kaldırma nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Başlıklar

PUBG Ban kaldırma

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki hile kullandığınız için ban yediyseniz bunu açma ihtimaliniz çok zor fakat bir şey yapmadığınız halde ban yediyseniz PUBG ban kaldırma yapabilirsiniz. Yediğiniz banı kaldırmak için PUBG ile iletişime geçmeniz gerekiyor, iletişime geçerek derdinizi detaylı olarak anlatmanız lazım her detayı çok önemli çünkü detaysız bir şey söylerseniz sizi fazla ciddiye almayabilirler.

pubg ban kaldırma nasıl yapılır 2

PUBG ile iletişime geçmek için oyun içinden ve oyun dışından Destek kısmını kullananabilirsiniz, buraya özenli bir şekilde hesabınızın haksız yere ban yediğini anlatırsanız yüksek ihtimalle inceledikten sonra hesabınızı açacaktır. Eğer haklı bir sebepten yani hile kullandığınız için ban yediyseniz yine de şansınızı deneyebilirsiniz, sizde düzgün bir dille anlatırsanız PUBG ban kaldırma olasılığı düşükte olsa bulunuyor.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu