Oyunlar

Playstation Plus Mart ayı oyunları belli oldu!

Oyun dünyasının lokomotiflerinden birisi de hiç şüphesiz ki SONY bünyesinde olan oyun konsol firması PlayStation. Dünya genelinde açık ara en büyük konsol firması olan ve bu sektörde en çok oyuncuya hitap eden PlayStation, bilindiği üzere her ay PlayStation Plus abonelerine birçok ücretsiz oyun sunuyor. SONY firması, PlayStation Plus aboneliğini daha değerli ve daha alınabilir yapmak için her geçen ay PlayStation plus aboneleri için daha da ilgi çekici oyunları ücretsiz yapıyor. Peki SONY firması tarafından PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak verilecek oyunlar nelerdir?

Başlıklar

Final Fantasy VII Remake

Square Enix firması tarafından yayımlanan efsane oyun Mart 2021 boyunca PlayStation plus aboneleri tarafından ücretsiz oynanabilecek.

Remnant: From the Ashes

Piyasaya çıkış tarihi 2019 olan ve görece yeni sayılabilecek bu oyun da PlayStation plus abonelerinin 1 ay boyunca ücretsiz oynayabileceği bir oyun.

Yukarıdaki 2 oyunun yanı sıra PlayStation aboneleri, Mart ayı boyunca Maquatte ve Farpoint oyunlarını da PlayStation’larının modeline göre ücretsiz şekilde oynayabilecek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu