Oyunlar

PlayStation Plus Ağustos Oyunları Belli Oldu!

Her ay belirli oyunların ücretsiz olduğu PlayStation Plus sisteminde Ağustos ayının oyunları belli oldu.

Bildiğiniz üzere PlayStation Plus üyeleri her ay 3 veya 4 oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorlar sadece aylık belirli bir miktar ödeyerek. Her ay değişen oyunlar ile birlikte bazı aylarda en popüler oyunlarda yer alabiliyor. Tüm PS Plus üyelerinin kütüphanelerine ekleyebilecekleri 3 oyun açıklandı. Bu ay üyeler Hunter’s Arena: Legends, Tennis World Tour 2 ve Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville oyunlarını kütüphanelerine ücretsiz bir şekilde ekleyebilecekler.

PlayStation Plus Ağustos 2021 Oyunları Belli Oldu

playstation plus ağustos 2021

Tüm üyeler 3 Ağustos 2021 itibariyle bu 3 oyunu kütüphanelerine ekleyebilecekler ve üyeliğiniz devam ettiği süre boyunca da oynayabileceksiniz.

PlayStation

PlayStation, Sony Computer Entertainment tarafından geliştirilen video oyun konsolu serisi markası. İlk olarak 3 Aralık 1994 tarihinde, Japonya’da tanıtılan marka kapsamında beşinci, altıncı ve yedinci nesil video oyun konsolları üretildi. Günümüzde PlayStation markası altında beş ev konsolu, iki taşınabilir konsol, bir medya merkezi, çevrimiçi servis, telefon ile birlikte çeşitli oyun kumandası ve dergiler bulunmaktadır.

PlayStation Plus

Playstation Plus  mevcut ücretsiz Sony Entertainment Network hesabını bir ileri aşamaya taşıyarak ve PS4, PS3 ile Playstation Vita sistemlerinden avantajlı bir şekilde yararlanmayı sağlayan abonelik hizmetidir.

Abonelik kapsamında her ay tüm Playstation platformlarına özel olarak seçilen bir veya birkaç oyun ücretsiz olarak sunulmakla beraber, PS Plus’a özel indirimler de sunulur. Bu hizmet Playstation 4 platformunda çevrimiçi çok oyunculu modda oyun oynamak için zorunlu bir aboneliktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu