Oyunlar

PES 2021 Oyununa Avrupa Kupası İçerikleri Eklendi

Konami 7.0 ve 6.0 veri paketleriyle beraber ilgili detayların haricinde turnuva boyunca ve turnuva öncesinde kampanya gerçekleştirilecektir. Gerçekleşecek olan bir dizi oyun hakkında kampanya duyurdu.

Konami bugün itibari ile yapmış olduğu açıklamayla beraber UEFA EURO 2020 turnuvasının geleceğini duyurdu. Ayrıca turnuvanın resmi haklarını barındıran eFootball PES 2021, mobil sürüm ve eFootballl PES 2021 LITE adına yeni güncellemeleri de duyurdu.

PES 2021 Oyununa EURO 2020 içerikleri eklendi

Bugünden itibaren, Data Pack ( Veri Paketi ) 6.0 türlü platformlar içerisinde ücretsiz bir şekilde indirilebilir olacak. Ayrıca resmi olan UEFA EURO 2020™ mod kısmınıda içerik güncellemeleriyle beraber çok daha zengin bir konuma getirecek:

  • İtalya, İspanya, Macaristan, Almanya, Danimarka, Romanya ve İsveç dahil olacak şekilde güncellenmiş ulusal takım kitleri
  • Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, Danimarkalı Joakim Maehle, Fransız oyuncu Antoine Griezmann, Türk oyuncumuz Çağlar Söyüncü ve İskoç Liam Cooper dahildir. Bu oyuncuların görselleri de güncellenmiştir.
  • Uefa’nın Resmi UEFA EURO 2020™ olan hakem kitleri
  • Resmi UEFA EURO 2020™ şampiyonluk rozeti ve manşet rozetleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu