Outriders Oyunu 3,5 Milyon Satış Yaptı!

1 dk okuma süresi
 Outriders Oyunu 3,5 Milyon Satış Yaptı!

Square Enix, Outriders adına 3.5 milyonluk bir satış rakamından sonra bir sonraki büyük serilerinin de olabileceğini söylüyor. Yeni yama ise çok yakında görünüyor.

Square Enix’in Nisan aylarının başında piyasaya sürmüş olduğu Outriders oyunu, totalde 3.5 milyondan daha fazla oyuncuya ulaşmayı başarmıştır. Zorlu bir çıkış haftasında bulunan yapım bildiğimiz üzeri bazı problemleri de beraberinde getirmişti. Geliştirici olan People Can Fly oyuncularını da olumsuz olarak etkileyen bazı sorunlar adına çözüm üretmeye çalıştılar. Yakında yayınlanacak olan yeni bir güncellemeyi de duyurdu. Tarih verilmiş olsa dahi henüz net olarak bu tarih onaylanmış değil.

Outriders Adına Yeni Güncelleme Bugün Çıkacak

Square Enix, oyuncu sayısı bakımında başarılı çıkışın sonrasında Outriders adına ‘’firmanın bir sonraki büyük serilerinden birisi’’ olma yolunda olduğu söyledi. İlk günlerde Steam platformunda 100 bini aşkın oyuncu sayılarıyla beraber yapım oldukça ilgi gördü. Nişancı oyunlarıyla beraber tecrübeli People Can Fly aracılığıyla geliştirildi. Yapım, 1 Nisan 2021 ile 1 Mayıs 2021 tarihleri süresinde 3.5 milyondan daha fazla oyuncuya da ulaşmayı başarmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x