Old School Runescape İncelemesi

2 dk okuma süresi
 Old School Runescape İncelemesi

Old School RuneScape nedir? Bir MMORPG oyunu olan RuneScape zaman içinde geliştirildi ve yenilendi. Ancak birçok oyuncu oyunun eski atmosferini yeniden istedi. Bu yüzden geliştirici Jagex, PC ve akıllı telefon için Old School RuneScape oyununu geliştirdi.

MMORPG, diğer oyuncularla etkileşime, işçiliğe ve ticarete büyük ölçüde izin vermektedir. Yelkencilik veya demircilik gibi 23 farklı beceri, yüzlerce görevin olduğu devasa bir açık dünya ve karakterinizi isteklerinize göre şekillendirmek için birçok olasılık mevcuttur.

Oldschool RuneScape’in geliştirilmesiyle ilgili özel olan şey, oyuncuların yeni içeriğe karar vermesidir. Oyuna yeni entegre edilmesi planlanan bir özellik, yalnızca tüm oyuncuların % 75’i kabul ederse uygulanacaktır.

  • Old school RuneScape, Google Play Store’da 78.000’den fazla yorumla 4,5 yıldıza sahiptir.
  • App Store’da RuneScape, 600 puanla 4,6 yıldıza ulaşmış durumda.

Old School RuneScape’i nereden indirebilirim? Oldschool RuneScape hem Play Store’da hem de App Store’da mevcuttur.

Artılar:

  • Birçok beceri sayesinde çeşitli MMORPG deneyimi,
  • Mekanik yapısıyla kendini diğer mobil MMORPG oyunlarından yüksek derecede farklılaştırır,
  • Büyük bir çevrimiçi topluluk,
  • Oyuncular ve geliştiriciler arasında yoğun işbirliği.
Eksiler:

  • Grafikler diğer oyunlardan oldukça farklı olduğu için alışmanız uzun bir zaman alabilir.
  • Tüm özellikleri deneyimlemek için bir abonelik gerektirir (aylık 9,49 Euro)

 

Old School RuneScape’i kim oynamalı? Ticaret, zanaat ve topluluğun ön planda olduğu eski MMORPG’leri oynamaktan hoşlanıyorsanız, Old school RuneScape’te doğru adrestesiniz.

Oyun, orijinal PC MMORPG’nin birçok özelliğini içeriyor, her geçtiğimiz gün ise gelişmeye devam ediyor. Geliştiriciler ve oyuncular arasında kesilmeyen iş birliği stratejisi, bu oyunu diğer MMORPG oyunlarından ayıran en önemli özelliklerden biri konumunda bulunuyor. Siz de çevrimiçi RuneScape topluluğuna katılarak, oyunun geliştirilmesine büyük ölçüde katkıda bulunabilirsiniz. Bunu oyun içinde yer alan anketler, oyun forumu ve diğer platformlar aracılığıyla kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ücretsiz olarak oynanabilir, ancak oyunun tamamını deneyimlemek istiyorsanız, bir noktada aboneliğe başvurmanız gerekecektir. Euro kuru nedeniyle ne kadar bazı oyuncular için ülkemizde tartışma konusu olsa da, Türkiye’den ücretli abonelik satın alarak RuneScape oynayan birçok oyuncu bulunuyor. 

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x