Oyunlar

Minecraft Seed kodları (2022)

Dünyanın en popüler oyunlarından olan Minecraft gün geçtikçe kitlesini büyütmeye devam ediyor. 2009 yılında çıkış yapan oyun bu zamana kadar popülerliğini devam ettirdi ve halen de oynanıyor. 2015 yıllarında neredeyse herkes tarafından oynanan oyun şimdi ki zamanlarda yeni oyunların çıkmasıyla birlikte bir tık düşüş yaşadı fakat halen popüler durumda. Bildiğiniz üzere oyun içerisinde belirli kodlarla yeni şehirler inşa etmek mümkün. Bu yeni şehirleri Seed kodu yani Tohum kodu ile yapıyoruz, bu yazımızda sizlere Minecraft Seed kodları nelerdir onları göstereceğiz.

Minecraft tohum kodları nelerdir?

Minecraft Tohum kodları sizlerin kolay bir şekilde yeni evler inşa etmenizi sağlar. Vermiş olduğumuz kodlar sayesinde rastgele haritalarda oynamak yerine güzel bir şekilde inşa edilmiş haritalarda oynayabilirsiniz. Hepsi birbirinden güzel haritaları kodlarına göre seçip kullanabilirsiniz.

minecraft seed kodları 2

Minecraft Seed kodları

Biz bütün Minecraft seed kodları sizlere açıklaması ile birlikte verdik, aralarından hangisini beğendiyseniz ona göre alıp kullanabilirsiniz.

Buz Orman

Buzla kaplı bir ormanda oynamak isterseniz bu kod tam sizin için.

Seed Kodu: KOP

Şeker Vadisi

Lezzetli şekerlerle kaplı bir haritada oynamak isterseniz bu kod tam sizin için.

Seed Kodu: 742382451

Cadı Kulübesi

Bataklık bir haritada cadılarla birlikte oynamak isterseniz bu kod tam sizin için.

Seed Kodu: 825217104

Köşk Haritası

Orman içerisine inşa edilmiş köşklerde oynamak isterseniz bu kod tam sizin için.

Seed Kodu: 2033394339

Ada Haritası

Düz bir haritada oynamak yerine adada oynamak isterseniz bu kod tam sizin için.

Seed Kodu: -407474912

Metropolis

Oyunu kalabalık bir şehir hayatı gibi yaşamak istiyorsanız bu kod tam sizin için.

Seed Kodu: 1388582293

Dağ Evi

Köyden uzak, sessiz fakat kalabalık bir dağ evi haritası istiyorsanız bu kod tam sizin için.

Seed Kodu: 50975

Minecraft Köyü, Tapınak ve Batık Gemi

Üç farklı haritayı bir arada bulunduran bu haritayı istiyorsanız bu kod tam sizin için.

Seed Kodu: 66898262

Bildiğimiz bütün Minecraft Seed kodları bunlardı, aralarında kendinize uygun bulduklarınızı kullananıp oynamaya başlayabilirsiniz.

Minecraft

Minecraft, İsveçli geliştirici Markus “Notch” Persson tarafından geliştirilen, 2011 yılında Mojang tarafından yayınlanan ve 2014 yılında Microsoft tarafından satın alınan sandbox oyunudur. Oyun, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanıza olanak sağlar. 3 boyutlu voxel grafiklere sahiptir.

Oyun; Dwarf Fortress, RollerCoaster Tycoon, Dungeon Keeper ve Infiniminer oyunlarından ilham alınarak geliştirilmiştir. Minecraft, 16 Mayıs 2009’da halka açık sürümden önce toplam 1 haftada yazılmış ve TIGSource forumlarında yayınlanmıştır ve oyun popülerliğini, dikkate değer ölçüde bu forumdan kazanmıştır.

Oyun ilk sürümden beri güncellenmeye devam etmektedir. Oyun ile birlikte Mojang, daha sonra 2,5 milyar $’a Microsoft’a satılmıştır. Minecraft’ın 3 platformu vardır: Java Edition, Bedrock Edition, Education Edition. Oyun, 180 Milyon kopyadan daha fazla satarak dünya tarihinin en çok satan oyunu olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu