Oyunlar

Minecraft Envanter Görme Kodu

Dünyanın en popüler oyunlarından olan Minecraft gün geçtikçe kitlesini büyütmeye devam ediyor. 2009 yılında çıkış yapan oyun bu zamana kadar popülerliğini devam ettirdi ve halen de oynanıyor. 2015 yıllarında neredeyse herkes tarafından oynanan oyun şimdi ki zamanlarda yeni oyunların çıkmasıyla birlikte bir tık düşüş yaşadı fakat halen popüler durumda. Minecraft envanter görme kodu oyuncular arasında en çok aranan kodlardan biridir. Minecraft sunucularında kullanılan bu kod ile diğer oyuncularının envanterini görebilirsiniz.

Başlıklar

Minecraft Envanter Görme Kodu

Minecraft‘ta herhangi bir sunucuda oynuyorsunuz ve birinin envanterini görmek istiyorsunuz. Minecraft envanter görme kodu ile birlikte oyuncunun envanterini ve hangi zırh, hangi kılıçı vb. bütün eşyalarını görebilirsiniz. Bu kodu kullanmak için sunucuda plugin bulunması gerekiyor eğer plugin yoksa bu kod o sunucuda aktif olmaz. Çoğu popüler sunucularda bu plugin kullanılıyor, popüler bir sunucudaysanız kodu kullanabilirsiniz.

minecraft envanter görme kodu

Oyuncunun envanterini görmek için sohbet kısmını açın ve /invsee oyuncu adı yazın. Bu kodu kullandıktan sonra oyuncu adını yazdığınız kişinin envanterini görebileceksiniz. Kodu doğru yazdığınızdan eminseniz ve göremiyorsanız büyük ihtimal oynadığınız sunucuda bu kod aktif değildir başka bir sunucuda deneyebilirsiniz.

Envanter görme kodu dışında bir de Minecraft envanter koruma kodu bulunur. Bu kodu da öldükten sonra topladığınız eşyaların gitmemesi için kullanabiliyorsunuz. Genellikle bunu Hayatta Kalma modunda iken kullanabilirsiniz, bunun için plugin vs. yüklemenize de gerek yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu