Oyunlar

Minecraft Büyü Masası Yapımı

Dünyanın en popüler oyunlarından olan Minecraft gün geçtikçe kitlesini büyütmeye devam ediyor. 2009 yılında çıkış yapan oyun bu zamana kadar popülerliğini devam ettirdi ve halen de oynanıyor. 2015 yıllarında neredeyse herkes tarafından oynanan oyun şimdi ki zamanlarda yeni oyunların çıkmasıyla birlikte bir tık düşüş yaşadı fakat halen popüler durumda. Minecraft‘ta önemli eşyalardan biri ilk başta yatak ilerledikten sonrada Büyü Masasıdır. Hayatta kalma modunda Büyü Masası ile birlikte kendinizi güçlendirebilirsiniz. Minecraft Büyü Masası yapımını bilmeyenler için aşağıda gösterdik.

Minecraft Büyü Masası Yapımı

Minecraft büyü masası yapımı biraz zordur, oyuna başlar başlamaz yapamazsınız fakat hayatta kalma modunda iyi bir ilerleme katettikten sonra yapabilirsiniz. Büyü masası yapmanız için 1 Kitap, 2 Elmas ve 4 Adet Obsidiyen gerekiyor. Bu eşyaları Çalışma Masasına aşağıdaki gibi yerleştirdikten sonra Büyü Masasını alabilirsiniz.

minecraft büyü masası yapımı 2

Büyü Masası Ne İşe Yarar?

Minecraft Büyü Masası ile birlikte eşyalarınıza özellik basabilirsiniz. Levelinize göre zırhınıza, kılıcınıza özellik basabilirsiniz ve bu sayede hem güçlendirir hem de daha zor kırılmasını sağlarsınız.

minecraft büyü masası ne işe yarar

Büyü Masası Nasıl Kullanılır?

Büyü Masası kullanmak için öncelikle levele ihtiyacınız var, leveliniz yükseldikçe eşyalara daha büyük özellikler basabilirsiniz. Büyü Masasını açtıktan sonra özellik basmak istediğiniz eşyayı koyun, koyduktan sonra sizin levelinize göre hangi özelliğin basılacağını gösterecek. Özellik bastıkça sizin levelinizde düşer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu