Oyunlar

LOL URF Ne Zaman Gelecek (2022)

Riot Games’in en gözde oyunu olan dünya çapındaki en popüler MOBA oyunu League of Legends, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. League of Legends’ın en eğlenceli oyun modundan biri olan URF modunu herkes sabırsızlıkla bekliyor. Her sezonda oyuna birkaç kere URF modu gelir ve oyuncular oldukça eğlenir, bu sezonda oyuncular LOL URF ne zaman gelecek diye merak ediyor. Bu yazımızda sizlere LOL URF ne zaman gelecek onu söyleyeceğiz.

Başlıklar

LOL URF Ne Zaman Gelecek?

Bütün League of Legends oyuncularının aklında LOL URF ne zaman gelecek diye soru var. Bu soru ile alakalı kesin bir şey yok çünkü oyuna eklenecek olan modların takvimi belli değil, oyun modları gelmeden önce haber edilir ama hangisinin ne zaman geleceği belli değil. Genellikle LOL URF yılın 5. veya 6. aylarında oyuna eklenir fakat bu hep aynı olacak değil sadece bir tahmin. Mayıs ayının sonları veya Haziran ayının başlarında yeni yama ile gelmesi bekleniyor.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu