Oyunlar

LOL Turuncu Öz Ne İşe Yarar?

Riot Games’in en gözde oyunu olan dünya çapındaki en popüler MOBA oyunu League of Legends, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her oyunda olduğu gibi League of Legends’da da oyun içi satın alımlar bulunuyor ve bu satın alımlar için 3 adet para birimi kullanılıyor: Mavi Öz, Turuncu Öz ve RP. Oyun içindeki para birimleri bunlardır. Bu yazımızda sizlere LOL Turuncu Öz ne işe yarar onu göstereceğiz.

LOL Turuncu Öz Ne İşe Yarar?

Bildiğiniz üzere oyun içerisinde maç attıktan sonra sizlere hediye kapsülleri düşmekte ve bu hediye kapsüllerinden kostümler, şampiyonlar çıkabiliyor. Hediye kapsüllerinden çıkan şampiyonları satın almak için Mavi Öz, kostümleri satın almak için de Turuncu Öz kullanılır. LOL Turuncu Öz ne işe yarar sorusunun cevabı buydu, hediye kapsüllerden çıkan kostümleri satın almak için Turuncu Öz gereklidir.

LOL Turuncu Öz Nasıl Elde Edilir?

Oyun içerisinde size düşen hediye kapsüllerini açtığınızda içinden şampiyon ve kostüm çıkabiliyor, Turuncu Öz elde edebilmemiz için kostüm gerekli ve hediye kapsülünden çıkması gerekiyor. Hediye kapsülünden çıkan kostüm sizde var ise bunu ayrıştırıp Turuncu Öz‘e dönüştürebiliyorsunuz.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu