LOL Smurf Ne Demek? 2021

1 dk okuma süresi
 LOL Smurf Ne Demek? 2021

Riot Games’in en gözde oyunu olan dünya çapındaki en popüler MOBA oyunu League of Legends, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere her oyunda oyuna göre terimler bulunuyor bu terimlerde yabancı oluyor bu yüzden çoğu kişi anlamıyor. Bu oyun terimlerinden biri de “Smurf”, çoğu oyunda LOL Smurf ne demek diye aratıyor ve fazla bir sonuça varamıyorlar. Bu yazımızda sizlere LOL Smurf ne demek onu açıklayacağız.

LOL Smurf Ne Demek?

Oyuna yeni başlayan çoğu oyuncu Smurf ne demek bilmiyor çünkü henüz daha iyi bir derecelere gelemedi. Smurf yabancı bir kelime fakat Türkçe’ye çevrildiği zaman Şirin anlamı ortaya çıkıyor tabii ki bununla bir alakası yok. Smurf’un asıl anlamı rütbesi yüksek olan kişinin yeni bir hesapla oyuna tekrar başlamasıdır. Bu olaya Smurf denir ve Smurf kasmak gibi terimlerde aynı sonuca gelmektedir.

CSGO‘da Global olan birisi yeni bir hesapla oyuna girip Silverlarla oyun oynayabilir ve onlar oyunu çok iyi oynayamadığı için kendisi daha iyi oynar.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x