LOL Skin ban sebebi mi?

2 dk okuma süresi
 LOL Skin ban sebebi mi?

Riot Games’in en gözde oyunu olan dünya çapındaki en popüler MOBA oyunu League of Legends, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyun içerisinde oyuncuların kullanabileceği skinler bulunuyor ve bunlarla karakterinizin görünüşünü güzelleştirebiliriyorsunuz. League of Legends’da ki skinler herhangi bir karakter güçlendirmesi yapmıyor bu yüzden bazı programlar sayesinde ücretsiz bir şekilde kostümleri kullanabiliyorsunuz. Bu programlardan biri de LOL Skin, oyuncular artık LOL Skin ban sebebi mi bunu merak ediyor. Bu yazımızda sizlere LOL Skin ban sebebi mi onu söyleyeceğiz.

LOL Skin ban sebebi mi?

Önceden LOL Skin kullanmak herhangi bir sorun yaşatmıyordu çünkü LOL Skin sadece karakterlerin kostümlerini değiştiriyordu ve bu kostümleri de sadece siz görüyordunuz karşı taraf için de herhangi bir sorun yaratmıyordu. League of Legends artık bütün üçüncü parti yazılımları yasakladı ve bu yüzden LOL Skin kullanmak da yasak hale geldi. Her ne kadar herhangi bir şey yaratmasada sadece kostüm değiştirsede üçüncü parti yazılım olduğu için kullanıması yasak. Oyun içerisinde üçüncü parti yazılım kullanmak ban sebebi olarak geçiyor bu yüzden eğer halen LOL Skin kullanıyorsanız ileride ban yediğiniz için üzülmemek için şimdiden silmenizi öneririz.

lol skin ban sebebi mi 2

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x