LOL İnternet Bağlantısı Bulunamadı Hatası Çözümü (2021)

2 dk okuma süresi
 LOL İnternet Bağlantısı Bulunamadı Hatası Çözümü (2021)

Riot Games’in en gözde oyunu olan dünya çapındaki en popüler MOBA oyunu League of Legends, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Türkiye’nin en popüler oyunlarından biri olan League of Legends’da oyuncular son zamanda bir hatayla karşılaşıyor. LOL internet bağlantısı bulunamadı hatası çoğu oyuncunun karşısına çıkıyor ve oldukça sinir ediyor. Biz de bu yazımızda sizlere LOL internet bağlantısı bulunamadı hatası çözümü göstereceğiz, gelin sorun hakkında detaylara bakalım.

LOL İnternet Bağlantısı Bulunamadı Hatası Çözümü

Oyuncuların karşısına çıkan bu hata çoğunlukla oyuncunun internetinden kaynaklanmakta fakat bazen direk oyundan dolayı olabiliyor. Bu hata ile ilgili kesin bir çözüm bulunmuyor fakat biz sizler için alternatif çözüm yöntemlerini listeledik.

İnternet Ayarlarınızı Kontrol Edin

İnternetinizin olup olmadığını kontrol edin, modeminizi kapatıp açın. Arka planda VPN veya herhangi bir program varsa kapatın ve tekrar girmeyi deneyin.

League of Legends’ı Onarın

Oyunda oluşan hataları ve bozuk dosyaları bularak onarır eğer oyundan kaynaklanıyorsa bu olaydan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

Oyunu Tekrar Kurun

Üstte söylediğimiz yöntemler işe yaramadıysa en son olarak oyunu silip tekrar yükleyebilirsiniz.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x