Oyunlar

LoL Hata Kodu 004 Nasıl Çözülür?

Riot Games’in en gözde oyunu olan dünya çapındaki en popüler MOBA oyunu League of Legends, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Türkiye’nin en popüler oyunlarından biri olan League of Legends’da oyuncular son zamanda bir hatayla karşılaşıyor. LoL Hata Kodu 004 çoğu oyuncunun karşısına çıkabiliyor. Bu hatanın çözümü oldukça basittir.

Başlıklar

LoL Hata Kodu 004 Çözümü

League of Legends oynarken bu hata kodu oyunun yamalanması sırasında oyuncuların karşısına çıkar. Oyun sırasında oyuna yama gelebilir ve bu yama ile birlikte oyuna yeni eşyalar eklenir. Oyun esnasında olduğunuz için ve yama ekleneceği için böyle bir hata ile karşılaşırsınız. Bu hatanın çözümünü ise istemciyi yeniden başlatmak olduğunu zaten belirtir. İstemciyi kapatıp yeniden açtığınızda büyük ihtimal yama yapmaya başlayacaktır ve yama bittikten sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. Eğer yeniden başlatmak çözüm olmadıysa aşağıda bulunan alternatif çözümleri de deneyebilirsiniz.

lol hata kodu 004 çözümü

LoL Hata Kodu 004 Alternatif Çözüm Yöntemleri

Sorunun çözümü aslında çok basit sadece istemciyi yeniden başlatmak fakat bazı oyuncularda bu işe yaramıyor. İşe yaramayan oyuncular ise alternatif çözüm önerileri arıyor. Aşağıda yapabileceğiniz çözüm önerilerini anlattık, sorununuz çözülene dek hepsini tek tek deneyebilirsiniz.

  • Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve League of Legends‘ı yönetici olarak çalıştırın.
  • Oyunu onarmayı deneyin.
  • Bilgisayarınızda yer olup olmadığına bakın eğer az bir yer varsa gereksiz şeyleri silip yer açın.
  • Windows Defender gibi güvenlik yazılımlarını kapatıp deneyin.
  • Birkaç saat bekleyin ve tekrardan oyuna giriş yapmayı deneyin.

Eğer yukarıdaki yöntemlerde işe yaramadıysa en son çözüm olan oyunu silip yüklemek oluyor. Silip yüklemeniz kesin çözüm olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu