LOL Feedlemek Ne Demek? 2021

1 dk okuma süresi
 LOL Feedlemek Ne Demek? 2021

Riot Games’in en gözde oyunu olan dünya çapındaki en popüler MOBA oyunu League of Legends, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere her oyunda oyuna göre terimler bulunuyor bu terimlerde yabancı oluyor bu yüzden çoğu kişi anlamıyor. Bu terimlerden biri de “Feedlemek”. Bu yazımızda sizlere LOL Feedlemek ne demek onun açıklamasını yapacağız.

LOL Feedlemek Ne Demek?

League of Legends oynarken sıklıkla gördüğünüz, duyduğunuz bu kelime İngilizceden geliyor zaten çoğu kelime İngilizceden geliyor. Türkçesi beslemek olan kelimenin anlamını aslında Türkçeye çevirdiğiniz zaman anlayabilirsiniz. Karşı takımı bilerek beslediğiniz zaman veya besleyen kişiye karşı bu kelime kullanılır. Feedlemek – Feeder olarak değişir.

Takımınızdaki herhangi bir oyuncu veya siz bilerek gidip rakip takıma ölürseniz karşı takımı feedlemiş oluyorsunuz yani ve bu yüzden size feeder derler. Eğer takımınıza veya karşı takıma böyle birisi gelirse siz de bu terimi kullanabilirsiniz.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x