LOL çevrimdışı gözükme nasıl yapılır?

2 dk okuma süresi
 LOL çevrimdışı gözükme nasıl yapılır?

Riot Games’in en gözde oyunu olan dünya çapındaki en popüler MOBA oyunu League of Legends, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyun içerisinde çevrimiçi ve çevrimdışı gözükebiliyorsunuz. Bazı oyuncular oynarken rahatsız edilmemek için çevrimdışı gözükmek ister fakat çoğu kişi nereden bunun nereden yapılacağını bilmiyor. Bu yazımızda sizlere LOL çevrimdışı gözükme nasıl yapılır onu göstereceğiz.

LOL çevrimdışı gözükme

LOL oynarken başkaları tarafından rahatsız edilmemek için çevrimdışı gözükmek en iyisidir, siz oyundayken hatta oyunu oynuyorken bile çevrimdışı gözükebilirsiniz ve bu sayede arkadaşlarınız tarafından rahatsız edilmezsiniz. Aşağıda sizlere adım adım nasıl çevrimdışı gözükebileceğinizi anlattık.

Çevrimdışı gözükme olayını oyun içerisinden yapamazsınız bu mümkün değil fakat bunun için birçok 3. parti yazılımlar bulunuyor, fakat bu 3. parti yazılımlarını kullanmamanızı öneririz çünkü çoğusu ban riski taşıyor. Biz sizler için client hazırladık ve clientler sayesinde ban riski olmadan çevrimdışı olabilirsiniz, oyuna giriş yaptığınızda sohbet ile bağlantınız kesiliyor, bu sayede de arkadaşlarınız sizi çevrimdışı görüyor. Aşağıda vermiş olduğumuz dosyayı indererek hangi sunucuda oynuyorsanız onu çalıştırıyorsunuz ve giriyorsunuz. Artık istediğiniz gibi çevrimdışı oyun oynayabilirsiniz.

lol çevrimdışı gözükme nasıl yapılır 2

LOL Çevrimdışı gözükme dosyası

VirusTotal sonuçları

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x