LOL 11.18 yama notları

3 dk okuma süresi
 LOL 11.18 yama notları

LOL 11.17 yama notları açıklandı hemen ardından PBE LOL 11.18 yama notları da açıklandı. Yakın zamanda çıkışını gerçekleştirecek olan 11.18 yaması için şimdiden yeni içerikler yayınlandı, bu yazımızda yeni yamada gelecek olan kostümleri, şampiyonu ve sihirdar simgelerini görebilirsiniz. LOL 11.18 meta şampiyonları neler merak ediyorsanız o yazımıza da göz atabilirsiniz.

LOL 11.18 Yama Notları

Oyuna yakın zamanda gelmesi beklenen LOL 11.18 yama notları içeriği aşağıda bulunuyor; yeni kostümler, sihirdar simgeleri oldukça eğlenceli gözüküyor.

LOL 11.18 Yama Notları Hiçlik Clash’i

 Hiçlik temalı Clash’in ikinci hafta sonu 18-19 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek. İkinci hafta sonunun takım kurma aşaması 13 Eylül’de başlayacak.

LOL 11.18 Yama Notları Giderilen Hatalar

 • Temel Quinn’in replikleri daha net, temiz ve günümüz kalitesine uygun olacak şekilde yeniden düzenlendi.
 • Viego artık Ornn’u ele geçirmişken Pasif – Yaşayan Ocak yeteneğini kullanarak eşya üretemiyor.
 • Akshan’ın üzerindeki bir büyü kalkanı kırıldığında E – Kahraman Sallanışı yeteneğinin engellenmesine yol açan hata giderildi.
 • Akshan’ın susturulmuşken E – Kahraman Sallanışı yeteneğini iptal edememesine yol açan hata giderildi.
 • Bir ejder veya Vadi’nin Alameti, Dr. Mundo’nun Pasif – Nereye İsterse Oraya Gider yeteneğinin büyü kalkanını bir kere kırdıktan sonra, Mundo’nun o canavara ait sonraki tüm kitle kontrolü etkilerini görmezden gelmesine yol açan hata giderildi.
 • Samira’nın Q – Gösteriş yeteneğinin, E – Heyecan Dorukta sırasında kullanıldığında can çalmamasına yol açan hata giderildi.
 • Camille’in E – Kanca Atışı yeteneğinin tek kullanımlık eşya tüketildiğinde iptal olmasına yol açan hata giderildi.
 • Shen W – Ruh Sığınağı bölgesinin içindeyken bir normal saldırıdan isabet aldığında, Pasif – Ki Kalkanı yeteneğinin kalkanının kırılmasına yol açan hata giderildi.
 • Sona’nın bir takım arkadaşını Q – Cesaret İlahisi yeteneğinin Melodi haresiyle güçlendirdiğinde, Tanrıça’nın Gözyaşı’nın Mana Yüklemesi yükünü kazanmamasına yol açan hata giderildi.
 • Sona’nın Q – Cesaret İlahisi bir büyü kalkanıyla engellense bile, yeteneğin Accelerando yükü sağlamasına yol açan hata giderildi.
 • Singed’in W – Kuvvetli Zamk ipucu, yavaşlatma yüzdesini içerecek şekilde güncellendi.
 • Lucian’ın R – İnfaz ipucu, artık canavarlara ilave hasar verdiği bilgisini içermiyor.
 • Ekko’nun Pasif – Z-Kapsülü Rezonansı ipucu, artık orman canavarlarına fazladan hasar verdiği bilgisini içeriyor.
 • Soraka’nın E – Ekinoks ipucu, artık yalnızca rakip şampiyonlara hasar verdiği bilgisini içeriyor.

LOL 11.18 Yama Notları ile Gelecek Kostüm ve Renkler

Yeni LOL 11.18 Yama Notları ile birlikte oyuna eklenecek yeni kostümler ve renkler belli oldu.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x