LOL 11.15 Yama Notları (2021)

3 dk okuma süresi
 LOL 11.15 Yama Notları (2021)

LOL 11.14 yama notları açıklandı hemen ardından PBE LOL 11.15 yama notları da açıklandı. Yakın zamanda çıkışını gerçekleştirecek olan 11.15 yaması için şimdiden yeni içerikler yayınlandı, bu yazımızda yeni yamada gelecek olan kostümleri, şampiyonu ve sihirdar simgelerini görebilirsiniz. LOL 11.15 meta şampiyonları neler merak ediyorsanız o yazımıza da göz atabilirsiniz.

LOL 11.15 Yama Notları

lol 11.15 yama notları öne çıkanlar

Oyuna yakın zamanda gelmesi beklenen LOL 11.15 yama notları içeriği aşağıda bulunuyor; yeni kostümler, sihirdar simgeleri oldukça eğlenceli gözüküyor.

Sihirdar Vadisi 3. Dereceli Mevsimi Başlangıcı

3. Dereceli Mevsimi, 8 Ağustos Pazar günü saat 23.59’da tüm sunucularda başlıyor! Akshan sihirdar simgesi, Akshan ifadeleri ve 1. Seri Ebedi Kapsülü gibi özel ödüllerle zirveye ulaşın.

Clash Başlıyor

Targon Dağı Clash’i: Targon Dağı temalı Clash’in ikinci hafta sonu 24-25 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek. İkinci hafta sonunun takım kurma aşaması 19 Temmuz’da başlayacak.

Bandle Şehri Clash’i: Bandle Şehri temalı Clash’in ilk hafta sonu 7-8 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek. İlk hafta sonunun takım kurma aşaması 2 Ağustos’ta başlayacak. İkinci hafta sonu 11.16 Yaması’nda gerçekleşecek.

Giderilen Hatalar/Yaşam Kalitesi Değişiklikleri

 • Temel Nautilus, Derinliklerden Gelen Nautilus, Yeraltı Dehşeti Nautilus, Astronautilus ve Dünyalar Yıkan Nautilus’ün dönüş ses efektleri artık oynatılıyor.
 • Kayn’in E’sinin ses efektinin yeniden oynatıldığında ”pat” sesi çalmasına yol açan hata giderildi.
 • Kayn’in dönüşüm ses efektleri artık her iki takım tarafından duyuluyor.
 • Uzay Serüveni Kayn’in dans müziği artık biçime özel.
 • Kayn’in W’sunun isabet ses efekti artık biçime özel.
 • Temel Kayn’in dönüş ses efekti artık biçime özel.
 • Kayn’in dönüşüm ses efekti artık onu oynayan oyuncu için stereo.
 • Lillia’nın Q – Çiçek Açtıran yeteneğinin hareket hızının rünlerden kazanılan YG’den etkilenmemesine yol açan hata giderildi.
 • Nocturne’ün Pasif – Umbra Bıçakları yeteneği artık yoldaşlara karşı doğru miktarda iyileştirme sağlıyor.
 • Illaoi artık Q – Dokunaç Darbesi yeteneğini kullanır kullanmaz başka bir komut girdiğinde, yeteneğin animasyonu kilitlenmiyor.
 • Shaco’nun Q – Kandırmaca yeteneğinin turuncu duman efekti artık yetenek Savaş Sisi’nin içinden kullanıldığında rakibe doğru şekilde görünüyor.
 • Kled’in ve tüm kostümlerinin W repliklerinden biri düzeltildi.
 • Yağmacı Kled artık binekli ve bineksiz replikler arasında doğru geçiş yapıyor.
 • Viego artık seslendirmesiyle Demacia’lı şampiyonlar yerine Gölge Adalar şampiyonlarına tepki veriyor.
 • Zoe’nin Ezreal ve Lux için oynatılan kışkırtma replikleri düzeltildi.
 • True Damage Senna’nın özgün replikleri düzeltildi.

LOL 11.15 Yama Notları ile Gelecek Kostüm ve Renkler

Yeni LOL 11.15 Yama Notları ile birlikte oyuna eklenecek yeni kostümler ve renkler belli oldu.

League of Legends Nedir?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

LOL Nasıl Oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir haritada birbirlerinin merkezini yıkma mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişkenleri kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre rakibinize üstünlük sağlayabilir ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x