Oyunlar

lauress Valorant Crosshair Ayarları (2021)

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her oyuncunun nişangahı farklıdır genelde herkes kendisine göre ayarlar fakat bazıları diğerlerinin kullandığı nişangahları kullanırlar bunlardan biride lauress Valorant crosshair ayarları. Her zaman kendinize özel ayarladığınız nişangah daha iyidir fakat diğerlerinin nişangahı ile de oynayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere e-sporcu lauress Valorant crosshair ayarları neler onu göstereceğiz.

Başlıklar

lauress Valorant Crosshair Ayarları

Fire Flux takımında olan Toprak “lauress” Kaynak herkesin ilgisini çekiyor. Oyuncuların çoğu lauress Valorant crosshair ayarları neler merak etti ve bizde bu yazımızda sizlere yazdık. Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları yaparak sizde lauress’in crosshairına sahip olabilirsiniz.

Nişangâh Rengi Beyaz
Ana Çizgi Açık
Ana Çizgi Saydamlığı 0,25
Ana Çizgi Kalınlığı 1
Merkez Nokta Kapalı
Merkez Nokta Saydamlığı 0,983
Merkez Nokta Kalınlığı 2
Atış Hatasında Nişangâhı Soldur Açık
İÇ ÇİZGİLER
İç Çizgileri Göster Kapalı
İç Çizgi Saydamlığı 0,59
İç Çizgi Uzunluğu 4
İç Çizgi Kalınlığı 2
İç Çizgi Uzaklığı 2
Hareket Hatası Kapalı
Ateşleme Hatası Kapalı
DIŞ ÇİZGİLER
Dış Çizgi Saydamlığı 0
Dış Çizgi Uzunluğu 0
Dış Çizgi Kalınlığı 0
Dış Çizgi Uzaklığı 0
Hareket Hatası Kapalı
Ateşleme Hatası Kapalı

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu