Kuzuur Valorant Crosshair Ayarları (2022)

1 dk okuma süresi
 Kuzuur Valorant Crosshair Ayarları (2022)

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her oyuncunun nişangahı farklıdır genelde herkes kendisine göre ayarlar fakat bazıları diğerlerinin kullandığı nişangahları kullanırlar bunlardan biride kuzuur Valorant crosshair ayarları. Her zaman kendinize özel ayarladığınız nişangah daha iyidir fakat diğerlerinin nişangahı ile de oynayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere e-sporcu kuzuur Valorant crosshair ayarları neler onu göstereceğiz.

Kuzuur Valorant Crosshair Ayarları

Digital Athletics takımında olan Uğur “kuzuur” Kiremitçi herkesin ilgisini çekiyor. Oyuncuların çoğu kuzuur Valorant crosshair ayarları neler merak etti ve bizde bu yazımızda sizlere yazdık. Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları yaparak sizde kuzuur’un crosshairına sahip olabilirsiniz.

Nişangâh RengiBeyaz
Ana ÇizgiAçık
Ana Çizgi Saydamlığı0,25
Ana Çizgi Kalınlığı1
Merkez NoktaKapalı
Merkez Nokta Saydamlığı0,983
Merkez Nokta Kalınlığı2
Atış Hatasında Nişangâhı SoldurAçık
İÇ ÇİZGİLER
İç Çizgileri GösterKapalı
İç Çizgi Saydamlığı0,59
İç Çizgi Uzunluğu4
İç Çizgi Kalınlığı2
İç Çizgi Uzaklığı2
Hareket HatasıKapalı
Ateşleme HatasıKapalı
DIŞ ÇİZGİLER
Dış Çizgi Saydamlığı0
Dış Çizgi Uzunluğu0
Dış Çizgi Kalınlığı0
Dış Çizgi Uzaklığı0
Hareket HatasıKapalı
Ateşleme HatasıKapalı

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x