Sosyal Medya

Instagram’da Beğendiklerimi Görme

Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Nasıl Görebilirim?

Instagram’da Beğendiklerimi Görme; Instagram’da beğendiğim gönderileri nasıl görebilirim? Instagram beğendiklerimi nasıl bulabilirim? Instagram’da beğendiğim fotoğraflara nereden bakabilirim? İnstagram beğendiğim paylaşımlar nerede? Bu yazımızda instagram’da beğendiğiniz fotoğraf video gibi paylaşımları nereden nasıl bulabilirsiniz bu konu ile ilgili detayları inceleyeceğiz.

Bütün dünya da sosyal medya platformunda en iyiler arasında yer alan instagram popülerliğini her geçen gün daha da üst sıralara çıkarmaya devam ediyor. Bunun sebeplerinden biriside kullanıcılarına daha rahat bir kullanım sunabilmek için yaptığı güncellemeler ve getirdiği yeni özelliklerdir.

Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Nasıl Görebilirim, Nerede Bulabilirim?

Instagram getirdiği yeni özellikler ile kullanıcılarına daha rahat kullanım deneyimleri sunabilmek için sürekli yeni güncellemeler yapmakta ve bu güncellemelerdeki başarısını her geçen gün artan kullanıcılar sayesinde görmek mümkün. Instagram yeni bir güncelleme sayesinde kullanıcılarının istedikleri zaman instagram’da beğenmiş oldukları bütün gönderi fotoğraf, video vs. görüntüleyebilmektedir.

Instagram Beğendiğim Paylaşımları Nasıl Bulabilirim?

Instagram beğendiğim gönderileri nasıl bulurum, bunun için farklı bir uygulama, yazılım gibi bir şey kullanmanıza kesinlikle gerek yoktur. Beğendiğiniz gönderileri her zaman instagram’ın kendi içerisinden görebilirsiniz. Gönderileriniz eskiden yeniye doğru sıralanmış bir şekilde karşınıza görüntüleyebilirsiniz. Beğendiğiniz gönderileri inceleyip paylaşımı geri çekebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Gösteren Uygulamalar

Instagram’da Beğendiklerimi Görme

Instagram ile ilgili araştırılan bir sorunda beğenilen gönderileri görememektir. Instagram kullanıcısı olan birçok insan bu sorun için çözümler aramakta ve bu duruma bir çözüm bulmak konusunda zorlanmaktadır. Instagram beğenilerinizin gözükmemesini bazı sebepleri vardır. Bunlar beğendiğiniz paylaşımın kullanıcı tarafından tamamen kaldırılmış olması olabilir. Beğendiğiniz gönderinin bulunduğu hesabın kullanıcı tarafından tamamen silinmiş olabilir. Beğenilen gönderinin sahibi kullanıcı sizin hesabınızı engellemiş olabilir. Hesap sahibini profilini takip etmeyen kişilere kapatmışta olabilir bunun için o kişiye takip istediği gönderebilirsiniz. Bunun gibi sebepler doğrultusunda beğendiğiniz bazı instagram paylaşımları görünmeyecektir.

Instagram’da Beğendiklerimi Nasıl Ve Nereden Silebilirim?

Instagram beğendiklerimi silme, instagram uygulaması kullanıcılarına beğenileri geri alabilmek gibi bir özellik sunmaktadır. Instagram’da beğendiğiniz paylaşımları silebilmek ilk önce beğendiklerinizi bulmalısınız daha sonra beğendiğiniz gönderiler arasında beğeninizi çekmek istediğiniz gönderiyi bulmanız gerekiyor. Gönderiyi bulduktan sonra beğeniyi geri almak oldukça kolaydır.

Beğeninin sol alt köşesinde bulunan kalp işaretine tıklamanız yeterlidir. Eğer kalp kırmızı renkte değil ise gönderideki beğeniniz geri çekilmiş olacaktır. Bu işlemi yaptığınızda beğeniyi geri çektiğiniz gönderi beğendikleriniz arasından tamamen kaybolacaktır. Tekrar görebilmek için paylaşımı yapan kullanıcının hesabındaki paylaşımlar arasından bulabilirsiniz.

Instagram Kullanıcıların Beğendiklerini Nasıl Görebilirim?

Instagram kullanıcıların beğendiklerini görme, instagram’da başka bir kullanıcının beğendiklerini görebilmek öncede mümkündü fakat instagram’ın yeni güncellemeleri sayesinde böyle bir şey şu an da kesinlikle mümkün değildir. Instagram diğer kullanıcıların beğendiklerini görebilme özelliğini kapatmıştır. İlerleyen zamanlarda bu özelliğin geri gelme özelliği düşüktür. Tabi ki bu durum tamamen instagram’ın kararına bağlıdır.

Instagram’da Başkasının Beğenisini Kaldırmak

Instagram fotoğraf, video gibi anılarımızı paylaşmamızı sağlayan çok popüler bir sosyal medya ağıdır. Instagram hesabımızdan paylaştığımız gönderilerimize diğer kullanıcılar beğeni yapılabilmektedir. Kullanıcılar beğeni alabilmek için paylaşım yaparlar. Tabi ki siz bazı istemediğiniz kişilerin beğenilerini kaldırmak isteyebilirsiniz. Fakat böyle bir durum söz konusu değildir. Instagram paylaşımınızdaki beğenileri kaldırmanıza izin vermemektedir. Bunun için tek çözüm paylaşımınızı silmektir.

Instagram Başkasının Beğendiklerini Görme

Instagram diğer kullanıcıların beğendiklerini görmek, Daha önceki sürümlerde instagram takip ettiğimiz kişilerin beğendiği fotoğrafları ve videoları görmeye izin veriyordu. Ama şu anda böyle bir şey mümkün değil instagram güncellemeler sonrasında takip ettiğimiz kişilerin beğendiklerini görebilme durumunu tamamen ortadan kaldırmıştır. Başka uygulamalar sayesinde görebilmekte mümkün değildir. Başkalarının hangi paylaşımları beğendiğini gösteren bir uygulama yoktur.

Instagram’da Yaptığım Beğenileri Görme

Instagram’da yaptığım beğenileri nasıl görebilirim? Böyle bir şey mümkün mü? Instagram sosyal medya platformunda oldukça popüler bir uygulamadır. Kullanıcılar bu uygulama üzerinden fotoğraf, video gibi paylaşımlar yapabilir. Kullanıcılar yapılan paylaşımlara beğeni ve yorum yapabilirler.

Instagram kullanıcılarına sürekli olarak yeni özellikler sunan bir uygulamadır. Instagram üzerinde paylaşılmış fotoğraflara ve videolara yapılmış beğenileri görebilmek mümkündür. Instagram kullanıcılarına bunun gibi birçok özellik sunmaktadır. Instagram’da yaptığım beğenileri nereden nasıl görebilirim? Sizin için bu sorunun cevabının aşağıda bulabilirsiniz.

Instagram’da Yaptığım Beğeniyi Nasıl Bulurum?

Instagram beğendiğim paylaşımı görme, instagram üzerinde daha önce beğenilmiş gönderileri görmek mümkündür. Bu işlem instagram üzerinden yapılabilmektedir ve oldukça basit bir işlemdir.

Bunun için ilk yapmanız gereken uygulamaya kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş işlemini tamamlamaktır. Sonra profil sekmesine tıklayıp kendi profilinize girmelisiniz.

Profilinize girdikten sonra profiliniz sağ üst köşesinde bulunan alt alta üç çizgi olan kısmına tıklayın. Açılan sayfada en üste bulunan ayarlar bölümüne tıklayın. En üstte bulunan arama satırına beğenmeleri yönet yazdığınızda hemen altında çıkacaktır.

Beğenmeleri yönet yazısına tıklayın ve beğendiğiniz tüm gönderiler karşınıza çıkacaktır. Sol üst köşeden en yeniden en eskiye veya en eskiden en yeni şeklinde sıralama yapabilirsiniz. Ya da sağ üst köşede bulunan filtrele kısmından belirleyeceğiniz tarihler aralığındaki beğenilerinizi görebilirsiniz.

Burada instagram’a kayıt olduğunuz tarihten şimdiki zamana kadar beğendiğiniz tüm gönderileri burada görebilirsiniz. Bu bölümdeki gönderilerden beğenilerinizi geri alabilirsiniz.

Instagram’da Gönderilere Yapmış Olduğum Beğeniyi Nereden Bulabilirim?

Yukarıda anlatmış olduğumuz instagram’da yaptığım beğeniyi görme, konusu ile ilgili farklı bir yöntem daha mevcuttur. Aynı şekilde instagram uygulaması üzerinden yapılıyor. Üst kısımda anlattığımız yazıda ara bölümünden aratarak buluyorduk. Şimdi anlatacağımız yöntemde iste tek tek kategoriler içerisinde buluyoruz. Detayları sizin için aşağıya sıraladık.

  • Kullanıcı adı ve şifreniz ile instagram’da kayıtlı olduğunuz hesaba giriş yapınız.
  • Daha sonra sağ altta profil fotoğrafınızın göründüğü kısmın üzerine tıklayınız.
  • Ve karşınıza çıkan ekran sizin profiliniz olacaktır. Burada sağ üst bölümde bulunan alt alta 3 çizgi ikonuna tıklamanız gerekmektedir.
  • Tıkladığınızda karşınıza çıkacak ekranda 2. Sırada bulunan hareketlerin yazan bölüme dokunun.
  • Daha sonra 3. Sırada bulanan etkileşimler yazan bölüme tıklayınız.
  • Son olarak karşınıza çıkan ekranda 2. Sırada bulunan beğenmeler yazısına dokunduğunuzda şimdiye kadar beğenmiş olduğunuz bütün gönderiler en yeniden en eskiye sıralanmış şekilde karşınıza çıkacaktır. Ayarları değiştirip en eskiden en yeniye olacak şekilde değiştirebilir ya da istediğiniz tarih aralıklarını belirtip sadece o tarihler arasında beğenmiş olduğunuz gönderileri görebilirsiniz.

Beğenmeler kısmının bulunduğu menüde yorumlar ve hikâye yanıtları olarak iki adet seçenek daha bulunmaktadır. Yorumlar kısmına tıkladığınızda açılacak ekranda instagramı ilk kullanmaya başladığınız zamandan şimdiki zamana kadar olan süreçte diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu gönderilere yapmış olduğunuz yorumları ve diğer kullanıcıların size verdiği cevapları ya da sizin gönderinize yapmış oldukları yorumları en yeniden en eskiye karışık olacak bir şekilde görebilirsiniz.

Filtreleme kısmından belirlediğiniz tarihler arasındaki yorumları görebilir veya en eskiden en yeniye olacak şekilde sıralamaya koyabilirsiniz. Hikâye yanıtları kısmında ise instagram’da hesap oluşturduğunuz zamandan şimdiye kadar olan zamanda diğer kullanıcıların hikâyelerinde yapmış olduğu anketlere verdiğiniz yanıtları hikâyeleri kimlerin paylaşmış olduğunu sırasıyla görebilirsiniz.

Instagram yapmış olduğu güncellemeler sonrasında kullanıcılara her zaman olduğu gibi yeni bir kullanım kolaylığı sağlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu