Hızlı ve Öfkeli 10 vizyon tarihi açıklandı!

1 dk okuma süresi
 Hızlı ve Öfkeli 10 vizyon tarihi açıklandı!

Dünyanın en popüler film serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli, yeni gelecek Hızlı ve Öfkeli 10 için muhteşem bir duyuru yaptı. Ünlü yönetmen Justin Lin tarafından yönetilen ve kadrosunda Vin Diesel gibi isimlerin olduğu filmin vizyon tarihi açıklandı. Filmseverler şimdiden efsane film için gün saymaya başladı.

En son serisi Hızlı ve Öfkeli 9, COVID-19 sebepleriyle her defasında ertelenip duruyordu fakat en sonunda ülkemizde 2 Temmuz 2020‘de vizyona girdi. Dünya çapında toplamda 700 milyon Dolar hasılat yapan film, 2021’in en büyük hasılat yapan filmleri arasına girdi. En son çıkan filmin ardından fazla bir süre geçmemesine rağmen popüler Amerikan dergisi Entertainment Weekly, yeni filmin vizyon tarihi açıkladı.

Hızlı ve Öfkeli çıkış tarihi ne zaman?

Ortada dolaşan bilgilere göre yeni çıkacak olan film, Hızlı ve Öfkeli serisinin sondan bir önceki filmi olacak ve filmin çekimlere 2022 Ocak ayında başlanılacak. Söylentilere göre serinin son iki filmi olacak 10 ve 11’in çekimleri arka arkaya yapılacağı söyleniyor fakat bu konu hakkında henüz kesin bir şey yok.

hızlı ve öfkeli 10 vizyon tarihi açıklandı 2

Hızlı ve Öfkeli serisini sevenlerin merakla beklediği tarih 7 Nisan 2023 olarak açıklandı. Yeni film için henüz önümüzde 2 yıl var eğer çekimler art arda olursa büyük ihtimalle final filmini de 2024 yılında görebiliriz. Bu söylenti yalan çıkarsa da yüksek bir ihtimalle 2025 yılında Hızlı ve Öfkeli serisi final yapıp bitirecek.

Dwayne Johnson, yeni filmlerde oynamayacak!

hızlı ve öfkeli 10 vizyon tarihi açıklandı 3

Dywayne Johnson, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama ile artık Hızlı ve Öfkeli serisinin devam filmlerinde oynamayacağını açıkladı. Seriden ayrıldığını ise şu cümlelerle açıkladı:

“Onlara Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11’de yapacakları; ayrıca projenin geri kalanında bensiz olacaklarından ötürü bol şans diliyorum.”

 

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x