Oyunlar

Hitman Geliştiricisi Yeni Xbox Oyununu Geliştiriyor

Gelen raporlar Hitman oyun serisinin geliştiricisi olan IO Interactive’in Xbox adına ‘’ejderha temalı’’ yeni bir oyunu daha geliştirdiğini bildiriyor.

Gelen söylentilere göre ise Hitman oyun serisinin geliştiricisi olan IO Interactive, yeni Xbox oyununu, Xbox Game Studios himayesinde yayınlayacağını söyledi. Bu özel olan oyun aynı zamanda geliştiriliyor. Rapor, ekibin Xbox adına ejderha temalı olacak şekilde bir oyun üstünde çalıştığını bildiriyor.

Hitman Geliştiricisinden Yeni Bir Xbox Özel Oyunu Gelebilir

Windows Central Gaming aracılığıyla yayınlanan bir video yayınlandı. Hitman geliştiricisinin bildirisine göre Xbox Game Studio himayesi altına video yayınlanacak. Yayınlanacak olan videoda ‘’ejderha temalı IP’’ üstünde çalışmak adına Microsoft ile beraber çalıştığını öne sürüyor.

Rapor, IO Interactive’in CEO’su Hakan Abrak’ın bir röportajına atıfta bulunuyor. Ekibin önceden duyurulmuş olan bir James Bond oyununun haricinde başka projeler üstünde de çalıştığını doğruluyor.

Abrak röportajında ‘’Çok ayrıntıya girmeden, aktif bir şekilde çalıştığımız üçüncü evrenimiz var, bu farklı ve kesinlikle aşk çocuğu’’ demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu