Oyunlar

GeForce Now Kütüphanesine 7 Tane Daha Oyun Eklendi!

Ülkemiz içerisinde de faaliyetini sürdüren NVidia’nın bulut tabanlı sistemi GeForce Now kütüphanesinin içerisinde 7 tane daha oyunun eklendiğini açıkladı.

NVidia yaptığı açıklamayla beraber GeForce Now oyun kütüphanesinin içerisine 7 tane daha oyunun eklendiğini açıkladı. GeForce Now oyunları adına kütüphaneye eklenen oyun duyuruları da her hafta olduğu üzere gelmeye devam ediyor. Game+ ile beraber ülkemiz içerisinde de sunucularıyla birlikte hizmet vermeye başlayan bu bulut tabanlı sisteme 7 oyun daha eklendiği açıklandı. Yapılan resmi açıklama ve oyunların listesi şu şekilde;

GeForce Now kütüphanesine yeni oyunlar eklendi

GFN Perşembe Güncellemeleri sırasında bu hafta içerisinde Exodus’a yeni RTX güncellemeleri yardımı ve GeForce NOW üyelerine ise yeni özellikler geliyor. Haftanın güncellemeleri ayrıca bir duyuruyu da Iron Harvest DLC’si için içeriyor.

GeForce NOW üyeler, bu hafta 2.0.29 uygulama güncellemesiyle beraber yeni hizmet güncellemelerinden faydalanabilecekler. Bu yeni özellikler içerisinde Epic Games Store adına oturum önyüklemesi ve hesap eşleştirmede bulunuyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu