Oyunlar

Fortnite Oyununa Yeni Marvel Karakteri Eklendi!

Yıllardır oyun dünyasının gözde oyunlarından olan ve bu statüden hiç düşmeyen oyunlardan birisi hiç şüphesiz ki Fortnite… Fortnite oyunu yapımcıları oyunu sürekli güncel tutmak suretiyle oyunu yıllardır aynı tazelikte oynanabilir kılıyor. Bu politika bağlamında Fortnite oyununun yapımcıları oyuna sürekli yeni karakterler ekliyor ve oyunun tekdüze bir hal almasını engelliyor. 

Bu doğrultuda Fortnite oyununa geçtiğimiz aylarda birçok Marvel evreni karakteri eklendi. Her eklenen Marvel karakteri Fortnite oyuncularınca olumlu bir şekilde karşılandı ve oyuncuların oyuna olan bağlılığını arttırdı. Bunun bilincinde olan Fortnite oyunu yapımcıları oyuna geçtiğimiz günlerde yeni bir Marvel evreni karakteri ekledi…

Bahsi geçen karakter ya da bir başka deyişle Fortnite oyununa eklenen en yeni Marvel evreni karakteri Ant-Man… Açıklama Fortnite oyununun resmi Twitter hesabından yayımlandı. Fortnite resmi hesabı, birkaç Ant-Man içeren görsel paylaşımı yaparak Marvel evreninden Ant-Man karakterinin Fortnite oyununda olacağını duyurdu.

Herkes tarafından olumlu karşılanan Ant-Man hamlesi eminiz ki Fortnite oyununu daha eğlenceli ve kapsamlı kılacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu