En İyi Tuz Firması

3 dk okuma süresi
 En İyi Tuz Firması

Beyaz Tuz adı altında kurmuş olduğumuz ve 25 yıllık deneyimimiz ile sizlere her zaman en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. En büyük önceliği insan sağlığı olan firmamız bu alanda sürekli olarak bilimsel çalışmalar ve araştırmalar yaparak değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlamıştır. Firmamız İstanbul Ümraniye’de kurulmuş olup uzun yıllar boyunca alanında uzman çalışanlarımızla beraber kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Şirketimiz her zaman kendini geliştirmeyi kastetmiş olup yenilikçi ilkelerine bağlı kalmıştır. Uzun seneler süresince edindiğimiz deneyimlerimiz sayesine sektörde kendimizi ispatlamış olup İstanbul’un tuz gereksinimini yüzde 60 oranda karşılayabiliyoruz. Bu zaferimizin en büyük etmeni siz bedelli alıcılarımızdan aldığımız geri dönüşler ile kendimizi devamlı daha iyisine geliştirme hevesimizdir.

Bilimsel anlamda araştırmalara dayanarak tuz sektörünün her alanında kendimizi geliştirmekteyiz. Tuz ürünlerinin her alanında üretim faaliyetleri göstermekle beraber kendi kurduğumuz AR-GE’lerin (Araştırma ve geliştirme) sayesinde sürekli olarak ürünlerimizdeki kaliteyi artırmayı amaçlamaktayız.

Bilimsel anlamda yaptığımız ilerlemeler hem mahsullerimizdeki niteliğin netliğini sağlama bağlamakta hem de alıcılarımızın da güvenini kazanmaktadır. Alıcılarımız ile aramızda olan güven bağı bizim için en ehemmiyetli mesullükler arasında gelmektedir. Bu güven ilişkisini sabit yakalamamız sayesinde nitelikten asla ödün vermemekteyiz.

Tablet Tuzu su yumuşatma işlemini gerçekleştirmek için su arıtma ve yumuşatma cihazlarının reçineleri sodyum iyonlarının değişimini yapar. Rejenere edilmesi çok önemlidir. Çünkü reçineler kalsiyum iyonlarını tuttukları için bir süre sonra deforme olmaktadır. Kendi ürettiğimiz tablet tuzları son kalite olup müşterilerimizin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği ürünlerdir. 

Bir diğer ürettiğimiz tuz çeşidi genel olarak en popüler olan ve kullanımı en yaygın olan Kaya Tuzudur. Mutfaklarımızın vazgeçilmezi olan Kaya Tuzu sofralarımızda yemeklerimize tat veren en önemli etkendir. İnsan vücudunun alması gereken 84 mineralin tümünü içinde bulundurur. İşlenmemiş tuz olarak da bilinen kaya tuzu yemeklerin tadını güzelleştirmesinin yanında damar sağlığı, kan şekeri ve bağışıklık üstünde olan etkisi oldukça fazladır. Bununla birlikte cilde peeling yapıldığı zaman cilt üzerinde bulunan ölü hücreleri yok ederek sıkılaştırır. Kaya tuzu ile cilt maskesi yaparak sizler de sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay olan Tablet Klor bir file içine uygun miktarda koyularak suyun içine bırakılır. Klor suya bırakıldıktan sonrasında belli bir süre içerisinde çözülerek suya karışır. Ardından belirli süre aralıklarında kontrol edilip tabletin tam anlamında suya karışıp karışmadığına bakılır. Klorun suda tamamen çözünmesinin ardından fileye tekrardan aynı adette tablet konulur. Kalsiyum hipoklorit sular için harika bir dezenfektan olmakla beraber hem yüzme havuzlarında hem de farklı üretimi yapılarak içme sularında kullanılabilir. Tablet klor üretimlerimiz piyasadaki en kaliteli ürünler olmakla beraber müşterilerimiz tarafından da önerilmektedir.

Gerek insan sıhhati gerek sanayi alanı olarak çok fazla alanda kullanılan tuz biz insanlar için en değerli madenlerden. Bu madeni siz kıymetli alıcılarımızın kullanımına itinayla ve özveri ile sunmak mevzusunda çok büyük bir onur ve şeref dinliyoruz. Bu alandaki hizmetlerimizi en nitelikli biçimde sunduğumuz internet sitemizden görebilirsiniz. Tüm mahsullerimiz hakkındaki bilgilere, irtibat numaralarımıza ve daha bir hayli içeriğe sitemizden erişebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x