Dying Light 2’den Yeni Detaylar Geldi!

1 dk okuma süresi
 Dying Light 2’den Yeni Detaylar Geldi!

Dying Light 2 oyunu ile ilgili geliştirici firma açıklama yapma kararı verdi ve güncelleme hakkında bilgiler verdi. Uzun zamandır beklenen geliştirici güncellemesi de önümüzdeki hafta içerisinde geliyor.

Sonunda gelecek olan Dying Light 2 gelişmesi oyun geliştiricileri Techland tarafından duyuruldu. Oyun geliştiricileri uzun zamandır bilgi vermemesi dikkat çekmişti. 11 Mart 2021 gecesi DL2 resmi twitter hesabı tarafından yapılan paylaşım üzerine oyun hakkında önümüzdeki hafta içerisinde açıklama yapacağız paylaşımı geldi. Techland firmasının uzun süren sessizliğinin ardından oyun için dedikodular çıkmaya başlamıştı. Oyun geliştiricisinin böyle bir açıklama ile karşımıza çıkması içimizi rahatlattı. Çıkış tarihi pandemi nedeni ile belirsiz bir tarihe ertelenen oyunun yapımı hakkında bilinenler çok kısıtlı. Techland firması bu hafta içerisinde yapılacak olan açıklamalar ile bu kısıtları ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Dying Light 2 Oyun Bilgisi 17 Mart’ta Açıklanacak

Techland firması twitter hesabından paylaştığı tweet üzerine yeni haberleri 17 Mart 2021 tarihinde duyacaklarını açıkladı.

Oyun hakkında son zamanlarda oyun içi hayal kırıklığına uğratacak bilgiler, dedikodular paylaşılıyordu. Bu belirtilen tarih oyun hakkında açıklamalara ve dedikoduların ne kadar doğru olacağına da kanaat getirecek. Geliştiricinin bu kadar süre açıklama yapmamasındaki ana sebep ise üst yönetim ile olan anlaşmazlık.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x