Dream League Soccer 2021 Ne Zaman Çıkacak?

1 dk okuma süresi
 Dream League Soccer 2021 Ne Zaman Çıkacak?

Dünyanın en popüler mobil futbol oyunlarından biri olan Dream League Soccer, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her sene yeni bir oyun ile beraber karşımıza çıkan DLS, bu sene sonuna yeni bir oyun çıkartacak mı? 2011 Yılından bu yana her sene yeni bir oyun ile karşımıza çıkan DLS, yeni güncellemeler ve yeni oynanış ile birlikte oyuna renk katıyor. Son zamanlar diğer futbol oyunlarının 2021 oyununu açıklamasından dolayı çoğu kişi Dream League Soccer 2021’den de haber bekliyordu. Bu yazımızda sizlere Dream League Soccer 2021 ne zaman çıkacak onunla alakalı bildiklerimizi söyleyeceğiz.

Dream League Soccer 2021 Ne Zaman Çıkacak?

DLS 2021 ne zaman çıkacak diye son zamanlarda oldukça çok konuşuluyor ve aratılıyor çünkü rakip firmalar uzun süre önce çıkacağını belirttiler fakat mobilde en popüler futbol oyunlarından biri olan DLS henüz belirtmedi. Ortalıkta çok fazla söylenti dolaşıyor fakat DLS firmasından henüz kesin bir açıklama gelmiş değil. 2011 yılından beri her sene yeni bir oyun ile karşımıza çıkan DLS tabii ki bu seneyi de boş geçmez, büyük ihtimal 2020’nin sonlarına doğru yeni oyunlarını çıkartırlar.

Dream League Soccer 2021 hakkında henüz kesin bir şey firma tarafından açıklanmadı, açıklandığı zaman bu yazı güncellenecektir.

Dream League Soccer

Dream League Soccer, First Touch Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan mobil futbol oyunudur. Android, iOS, Windows Phone ve Windows 10 Mobile gibi 4 tane büyük platformda da yeri olan Dream League Soccer, dünyanın en popüler mobil futbol oyunudur. 2011 yılından bu yana her sene oyuna yeni bir güncelleme getirerek oynanışı, takımları ve grafikleri değiştirmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x