CSGO yeniden doğma kodu nedir?

2 dk okuma süresi
 CSGO yeniden doğma kodu nedir?

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere CSGO oyununda konsol bulunuyor ve bu konsol sayesinde çoğu kodu kullanabiliyorsunuz. Oyun içerisinde eğer kendi kurmuş olduğunuz sunuculardaysanız yeniden doğma kodunu kullanarak tekrardan doğabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere CSGO yeniden doğma kodu nedir onu anlatacağız.

CSGO yeniden doğma kodu

Oyun içerisinde aşağıda vermiş olduğumuz kodları kullanarak yeniden doğabilirsiniz. Bu kodlar sadece sizin kurmuş olduğunuz ve hilelerin aktif olduğu sunucularda kullanılır, rekabetçi veya eğlenceli modlarda bu kodlar işe yaramaz. CSGO yeniden doğma kodu ile alakalı kodları aşağıda sizlerle paylaştık, kodları alıp kullanabilirsiniz.

csgo yeniden doğma kodu nedir 2

  • mp_respawn_on_death_ct : Bu kodu yazdığınızda Anti-Terorist takımı oyuncular yeniden doğar
  • mp_respawn_on_death_t : Bu kodu yazdığınızda Terorist takımı oyuncuları yeniden doğar
  • mp_respawnwavetime_ct : Bu kod ile Anti-Terorist takımı için yeniden doğma süresi ayarı yapabilirsiniz.
  • mp_respawnwavetime_t : Bu kod ile Terorist takımı için yeniden doğma süresi ayarı yapabilirsiniz.
  • mp_respawn_immunitytime : Bu kodun kullanımı ile yeniden doğma olduktan sonra verilen dokunulmazlığın süresi ayarlanabilir.

Yukarıda vermiş olduğumuz kodları CSGO yeniden doğma kodu nedir sorularına cevap olacaktır.

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x