CSGO Wallhack Kodu 2022

2 dk okuma süresi
 CSGO Wallhack Kodu 2022

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyunda kullanılan kodlar vardır, bu kodlar hem işe yarar hem de arkadaşlarınızla oynarken eğlenceli olabilir. Arkadaşlarınızla veya arkadaşınızla kendi kurduğunuz sunucuya girip oyun oynayabilirsiniz, arkadaşınızın haberi olmadan CSGO duvar arkası görme kodu ile onun nerede olduğunu görebilirsiniz. Bu kod ile oyunlarınızı daha eğlenceli yapabilirsiniz, bu yazımızda sizlere CSGO Wallhack kodu nedir, nasıl kullanılır onu göstereceğiz.

CSGO Wallhack Kodu

Bu kodu kullanmanız için ilk önce kurduğunuz sunucunun hilelerini aktif etmeniz gerekmektedir o da çok basit; konsolu açıyoruz, “sv_cheats 1” yazıyoruz ardından da “restart” yazarak oyunu yeniliyoruz. Bunu yaptıktan sonra artık bütün hile kodlarını sunucuda kullanabilirsiniz, hile kodları sadece kendinizin ve hilelere izin verilen topluluk sunucularının içinde kullanılabilir diğer türlü rekabetçi vb. oyunlarda kullanılamaz.

  • Konsolu açıyoruz
  • “r_drawothermodels 2” yazıyoruz
  • Artık wallhack aktif

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x