Oyunlar

CSGO Süre Uzatma Kodu 2021

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere CSGO oyununda konsol bulunuyor ve bu konsol sayesinde çoğu kodu kullanabiliyorsunuz. Oyun içerisinde Round süreleri bellidir fakat siz isterseniz bu Round sürelerini değiştirebilirsiniz. CSGO süre uzatma kodu çoğu kişi tarafından oldukça merak ediliyor ve bizde bu yazımızda sizlere CSGO süre uzatma kodu nasıl olur onu göstereceğiz.

Başlıklar

CSGO Süre Uzatma Kodu

Aşağıda vermiş olduğumuz kodu incelerseniz CSGO süre uzatma kodu nasıl olur öğrenmiş olursunuz. Tek yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz kodu konsola yazmak daha sonrasında kendisi aktif olacaktır.

  • mp_roundtime 30 : Kodun yanındaki sayıyı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, kaç dakika yapmak istiyorsanız onu yazabilirsiniz şu an vermiş olduğumu kod ile Round süresi 30 dakikadır siz bunu değiştirebilirsiniz.

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu