Oyunlar

CSGO Süre Kaldırma Kodu

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyun içerisinde belirli süreler bulunuyor; bekleme süresi, bomba süresi, satın alma süresi vs. gibi. Kendi kurduğunuz sunucularda süreleri kaldırabiliyorsunuz genelde arkadaşlarınızla oynarken işe yarayabiliyor. Bu yazımızda sizlere CSGO süre kaldırma kodu nedir onu göstereceğiz.

Başlıklar

CSGO Süre Kaldırma Kodu

Oyun içerisindeki kodları kullanarak çok şey yapabilirsiniz, süre kaldırma tam olarak olmasa da süreyi uzatarak kaldırmış gibi gözükebilirsiniz. Oyundaki süreyi kaldırmak için ESC tuşunun altında bulunan tırnak (“) işaretine basın ve konsolu açın. Konsolu açtıkdan sonra aşağıdaki kodları tek tek girin ve kaydedin.

cs süre kaldırma kodu

  • sv_cheats 1
  • mp_roundtime 9999
  • mp_roundtime_defuse 9999
  • mp_restartgame 1

CSGO süre kaldırma kodu ile nasıl süreyi kaldırabileceğinizi bu yazımızda gösterdik.

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu