CSGO Sınırsız Smoke Kodu 2021

2 dk okuma süresi
 CSGO Sınırsız Smoke Kodu 2021

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere CS serisinin hepsinde geliştirici konsol vardı ve bu konsola mümkün olan kodları yazabiliyoruz. Yazdığımız kodlar bizim oynayışımızı oldukça etkileyebiliyor, oynayışın dışında bu kodlar oyuna eğlence de katabiliyor. CSGO’da rekabetçiye girmeden önce çoğumuz ısınırız, ısınırken cephanelerin sınırsız olması önemlidir. Bu yazımızda sizlere CSGO sınırsız smoke kodu nedir onu göstereceğiz.

CSGO Sınırsız Smoke Kodu

CSGO oyununda sınırsız smoke kodu ile alıştırma yapmak daha kolay olur, istediğiniz yere istediğiniz kadar smoke atabilirsiniz ve smoke taktiklerini uygularsınız. Aşağıda sizlere hangi kodları yazacağınızı gösterdik gelin bakalım.

İlk önce sunucunun hilelerini aktifleştirmeniz gerekiyor bu yüzden konsolu açıp “sv_cheats 1” yazmanız gerekiyor. Bu kodu yazdıktan sonra sv_infiniteammo 2″ kodunu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve artık bütün cephanelerimiz sınırsız istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x