CSGO Ping Görme 2021

1 dk okuma süresi
 CSGO Ping Görme 2021

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyunu oynarken ne kadar ping aldığınızı normalde göremezsiniz fakat konsola yazacağınız bir kod sayesinde pinginizi görebilirsiniz. Çoğu kişi oynarken pingini merak ediyor çünkü her an oynarken ping girebilir ve bunu fark etmiyor olabilirsiniz, bu yazımızda sizlere CSGO ping görme nedir onu göstereceğiz.

CSGO Ping Görme

Pinginizi görmenize yarayan kodu aşağıda sizlerle paylaştık, bu kodu konsola yazarak sizde hem ping hem de FPS değerlerinizi görebilirsiniz.

  • net_graph 3

Bu kodu yazarak sizde FPS ve ping değerlerinizi görebilirsiniz fakat bunu konsola ilk yazdığınızda ekranınızda fazla yer kaplar o yüzden CSGO Net Graph küçültme yazımıza bakmanızı öneririm nasıl küçültebileceğinizi orada gösterdik.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x