Oyun Hileleri

CSGO Para Kodu 2022

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere CSGO oyununda konsol bulunuyor ve bu konsol sayesinde çoğu kodu kullanabiliyorsunuz. Oyun içerisinde her turda belirli bir paranız olur bu para miktarı turu kazanıp-kaybetmenize göre değişir, CSGO para kodu ile bunu değiştirebilirsiniz. Kendi kurduğunuz oyunda kendinize istediğiniz kadar para verebilirsiniz bunu CSGO para kodu ile yapmak mümkün. Bu yazımızda sizlere çok merak edilen CSGO para kodu nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Başlıklar

CSGO Para Kodu

Aşağıda vermiş olduğumuz kodları kullanırsanız sizde CSGO para kodu yapmış olursunuz. Eğer kendi kurduğunuz sunucuda hileleri aktifleştirirseniz karşı takımdaki arkadaşınızda bu kodları kullanabilir.

  • mp_startmoney “X” : CS GO’da konsola bu kodu yazarsanız, oyuncuların raunt başında ne kadar para alacaklarına karar verirsiniz. Kod içerisinde ( “X” ) yazan kısma, oyun başladığında oyuncuların ne kadar para alacağını yazınız. Örneğin ( “800” ) yazarsanız, oyuncular oyun başında 800$ ile başlarlar.
  • mp_playercashawards “X” : Bu kod ile oyuncuların raunt sonunda ödül alıp, almayacağının kararını veriyorsunuz. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “1” yazarsanız, oyuncular ödül alır. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “0” yazarsanız, oyuncular ödül almazlar.
  • mp_teamcashawards “X” : Bu kod ile bir önceki kodun arasındaki fark, takım olarak alınan ödüllerin alınmasının kapatılıp, açılmasıdır. Yani bu kodu aktif ettiğinizde takım olarak raunt sonunda alacağınız ödülü alamayacaksınız. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “1” yazarsanız, takım ödül alır. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “0” yazarsanız, takım ödül almazlar.
  • mp_maxmoney “X” : Bu kod ile oyuncuların oyun içerisinde biriktirebileceği maksimum parayı belirliyorsunuz. Oyuncular sizin belirlemiş olduğunuz tutara ulaşınca oyun içerisinde daha fazla paraya sahip olamıyorlar. Harcamaları durumunda tekrar paraları ekleniyor. Kod içerisinde yer alan “X” kısmına “0” yazarsanız, oyuncular ödül almazlar.
  • mp_afterroundmoney “X” : Bu kod ile oyun devam ederken, bir sonraki raunt ne kadar para alınacağınızı belirleyebilirsiniz. “X” yazan kısımda X yerine 5000 yazarsanız, diğer raunt başında 5000 dolar alacaksınız.
  • impulse “101” : Paranızı direk olarak sınır olan 16.000 dolar yapar. ( Bu sınır servera göre değişir eğer serverda sınır daha fazla ya da daha az ise ona göre bir para gelir. )

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu