Oyunlar

CSGO Overwatch İleri Sarma Nasıl Yapılır? 2022

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere CSGO’da Overwatch sistemi bulunuyor ve bu sistemde oyun içinde rapor edilen kişilerin oyunlarını inceleyebiliyorsunuz. Bu sistemde oyuncunun hile olup-olmadığını sizin ve diğer inceleyen oyuncuların verdiği kararlarla anlayacaklar. Overwatch’dayken önemli olan bazı kodları yazmanız gerekiyor, bu yazımızda sizlere konsola yazılacak CSGO Overwatch ileri sarma nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Başlıklar

CSGO Overwatch İleri Sarma Nasıl Yapılır

Aşağıda sizler için Overwatch’da kullanabileceğiniz kodları listeledik, bu kodları kullanmanız için öncelikle konsolu açmanız gerekiyor ve konsolu normal şekilde açamıyorsunuz. Overwatch konsolunu açmak için Shift+F2 tuşlarına basmanız gerekiyor. Konsolu açtıktan sonra aşağıdaki kodları yazabilirsiniz.

  • shift+F2 : ile Overwatch konsolu açılır
  • demoui : Demo playerı açar.
  • spec_show_xray “1” : X-ray açar, “1” yazan yeri “0” yaparsanız kapatırsınız. Duvar arkasındaki oyuncuları görmeye yarar.
  • r_drawothermodels “1” : Oyuncuların isimleri gözükür, “0” yazarsanız kapanır, “2” yazarsanız oyuncular tamamen gözükür.
  • sv_showimpacts “1” : Mermi izleri belli olur, kapatmak için “1” yazan yeri “0” yapın
  • demo_pause : Demoyu durdurur.
  • demo_resume : Demoyu devam ettirir
  • demo_timescale “2” : Demoyu hızlandırmak için kullanılır. Standart hız için kodun yanına “1” yazın ama hızlanmasını istiyorsanız rakamları arttırın.
  • cl_draw_only_deathnotices “1” : Ekranda sadece ölüm yazıları kalır diğer her şey gider, kapatmak için “1” yazan yeri “0” yapın.
  • demo_debug “1” : Hata ayıklama bilgilerini açar, kapatmak için “1” yazan yeri “0” yapın.

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu