CSGO Isınma Kapatma Kodu 2021

1 dk okuma süresi
 CSGO Isınma Kapatma Kodu 2021

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. CSGO girdiğinizde arkadaşlarınızla eğlenmek için normal sunucu kurup oyun oynayabilirsiniz. Bütün kurduğunuz oyunlarda otomatik olarak size ısınma süresi verir, bu ısınma rekabetçi modunda da bulunuyor ve zorunlu. Normal kurduğunuz sunucuda ısınmayı kapatmak mümkün, bu yazımızda sizlere CSGO ısınma kapatma kodu nedir onu göstereceğiz.

CSGO Isınma Kapatma Kodu

CSGO ısınmasını bitirmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz kodu konsola yazmanız yeterlidir. Genellikle her oyuna girişinizde ısınma modu karşınıza çıkacaktır ve sizde tekrardan konu girerek kapatabilirsiniz. Sadece sizin kurmuş olduğunuz odalarda geçerlidir, topluluk sunucuları vs. gibi yerlerde yapamazsınız.

  • mp_warmup_end

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x