CSGO İnsanlar Sadece T Olabilir Hatası Çözümü 2021

2 dk okuma süresi
 CSGO İnsanlar Sadece T Olabilir Hatası Çözümü 2021

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyun içerisinde birkaç hata bulunabiliyor bunlardan biri de CSGO insanlar sadece T olabilir hatası ve çoğu kişi de bu hatanın çözümünü bilmiyor. Bu hata genellikle Steam Atölyesinden indirmiş olduğunuz bir haritada oynarken ortaya çıkıyor ve aslında çözümü de oldukça basit. Bu yazımızda sizlere CSGO insanlar sadece T olabilir hatası çözümü göstereceğiz.

CSGO İnsanlar Sadece T Olabilir Hatası Çözümü

Oyun oynarken karşınıza çıkan CSGO insanlar sadece T olabilir hatasının tek sebebi oynadığınız sunucudaki komutlardan kaynaklanıyor. Bu sorunu çözmek aslında çok kolay, oyun içerisindeyken aşağıda vermiş olduğumuz iki kodu konsola yazmanız yeterli olacaktır. O iki kodu tek tek yazdıktan sonra sorun ortadan kalkacaktır.

  • mp_autoteambalance 0
  • mp_humanteam any

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x